logo itpoint.cz

Služba Moje Info Radiomobilu už má 291 kanálů

Zákazníkům tato služba umožňuje vytvořit si v síti Paegas vlastní informační kanál, kam vkládají příspěvky, které jsou rozesílány všem, kdo jsou k odběru informací přihlášeni. Majitel kanálu určí, zda je jeho kanál veřejný, nebo soukromý a kdo platí za doručení zprávy.

Již 291 informačních kanálů je provozováno v rámci služby Moje Info. Tuto službu nabízí společnost RadioMobil svým zákazníkům od 3. prosince loňského roku. Moje Info umožňuje všem zákazníkům sítě Paegas vytvořit vlastní informační kanál. Informace z tohoto kanálu jsou poté zasílány všem uživatelům sítě Paegas, kteří si odběr těchto informací objednají.

Popis služby : http://www.telefonie.cz/clanek.asp?id=1396

Podrobný návod k používání služby Moje Info lze najít na internetových adresách www.paegas.cz a www.paegasprofessional.cz a také v brožurách, které jsou zákazníkům k dispozici v prodejnách Paegas.

Služba pro novináře

V rámci služby Moje Info byl vytvořen bezplatný informační kanál RDMPress, který pravidelně informuje novináře o právě vydávaných tiskových zprávách, termínech tiskových konferencí a dalších důležitých událostech společnosti RadioMobil. Příspěvky z tohoto kanálu si můžete objednat odesláním SMS ve tvaru +rdmpress na telefonní číslo 5566. Zasílání zpráv lze zrušit rovněž prostřednictvím SMS ve tvaru –rdmpress.

 www.paegas.cz
tisková zpráva


Radiomobil a Paegas se přejmenují na T-Mobile

Společnost RadioMobil bude tento nový název stát desítky miliónů korun. Dny značky Paegas jsou tak sečteny. O změně obchodního názvu i názvu společnosti rozhodl vlastník společnosti, německý gigant Deutsche Telekom. Kdy přesně se firma přejmenuje se zatím neví, asi za několik měsíců. Náklady na celou akci Paegas neuvedl. Podle firem, které již takovou změnu také provedly, například Český Telecom, jde o desítky miliónů korun.

Článek ze dne 29. ledna 2002 - úterý