logo itpoint.cz

Služeb Aliatelu využívá další zákazník z bankovního sektoru

Novým zákazníkem Aliatelu se stala Českomoravská stavební spořitelna, předmětem smlouvy je dodávka balíčku telefonních a internetových služeb Business Call Internet Light.

Dne 24. 6. 2002 byla podepsána mezi společnostmi Aliatel a. s. a Českomoravskou stavební spořitelnou, a. s., smlouva o poskytování telekomunikačních služeb. Předmětem smlouvy je dodávka balíčku telefonních a internetových služeb Business Call Internet Light.

Českomoravská stavební spořitelna se rozhodla přijmout nabídku Aliatelu po náročném a detailním výběrovém řízení. Rozhodujícím kritériem byla nejen kvalita a rozsah služeb při výhodných cenách, ale také důvěryhodnost Aliatelu jako provozovatele telekomunikačních služeb. Stabilita a kvalita telekomunikačního spojení banky s jejími klienty je pro činnost každé banky velice důležitá. Rozhodující při výběru byla i péče Aliatelu o zákazníky a počet referenčních zákazníků z finančního prostředí.

Aliatel bude tedy minimálně po dobu jednoho roku zajišťovat pro Českomoravskou stavební spořitelnu, a. s., telefonní služby s přímým připojením (Business Call Direct) a službu připojení k internetu.

"Získání Českomoravské stavební spořitelny do řad našich klientů považujeme za velký úspěch," říká generální ředitel Aliatelu Jiří Hubka, a pokračuje : "Zároveň jsme si však dobře vědomi toho, co od nás takový klient očekává - maximální spolehlivost a dostupnost našich služeb. Jsem přesvědčen, že máme všechny předpoklady tak náročnému zákazníkovi vyhovět."

Českomoravská stavební spořitelna, a. s., působí na českém trhu od roku 1993. Je to největší stavební spořitelna v České republice a svými obchodními výsledky se dokonce řadí na 2. místo v celoevropském měřítku. V současné době spravuje více než 1,7 milionu účtů. V České republice ovládá přibližně 40 % trhu. Majoritním vlastníkem ČMSS je ČSOB, která vlastní 55 % akcií, 45 % akcií vlastní největší evropská stavební spořitelna, německá Bausparkasse Schwäbisch Hall AG.

Mezi zákazníky Aliatelu z finančního sektoru patří např. RaiffeisenBank, eBanka, Zűrich pojišťovna, Winterthur pojišťovna, Generali pojišťovna, IC Banka, Société Générale, ČS - Živnostenská pojišťovna, ČSOB Pojišťovna, Česká spořitelna či UNIQA pojišťovna.

 www.aliatel.cz

Článek ze dne 28. června 2002 - pátek