logo itpoint.cz

Sodalia zvolila pro své řešení managementu sítí produkt ORBIX E2A společnosti IONA

Italská společnost Sodalia, jejímž stoprocentním vlastníkem je Telecom Italia a která se řadí mezi přední dodavatele OSS systémů určených pro telekomunikační a internetové společnosti, využila pro svůj produkt NetOSS, určený k managementu sítí, platformu pro aplikační severy společnosti IONA, Orbix E2A.

Italská společnost Sodalia, jejímž stoprocentním vlastníkem je Telecom Italia a která se řadí mezi přední dodavatele OSS (Operational Support Systems) systémů určených pro telekomunikační a internetové společnosti, využila pro svůj produkt NetOSS, určený k managementu sítí, platformu pro aplikační severy společnosti IONA, Orbix E2A.

NetOSS je vysoce inovační softwarové řešení určené pro telekomunikační společnosti a poskytovatele internetových služeb. NetOSS splňuje vysoké požadavky na pokrytí datových a hlasových sítí firem využívajících odlišných platform. Diky platformě Orbix E2A bude moci společnost Sodalia nabídnout svým zákazníkům klíčové škálovatelné aplikace, které umožní uživatelům NetOSS uvést na trh nové služby a snížit provozní náklady na sítě čítající milióny klientů a stovky tisíc přístupových míst. Mezi zákazníky společnosti Sodalia patří například Telecom Italia a Verzion.

Giovanni Carlo De Iacovo, generální ředitel společnosti Sodalia vysvětluje, proč se společnost rozhodla pravě pro produkt firmy IONA : "Již od roku 1994 využíváme řešení společnosti IONA pro vývoj a integraci aplikací. Letos jsme se opět obrátili na firmu IONA a zvolili jsme produkt Orbix E2A. Přesvědčil nás zvláště výkon této platformy a dále pak support založený na standardech. Díky tomuto produktu můžeme poskytovat našim zákazníkům klíčový škálovatelný systém pro řízení telekomunikačních sítí příští generace."

Jak na své vítězství u firmy Sodalia pohlíží zástupci spol. IONA ? Nicola Zenesi, country manager IONA Italy k tomu říká : "Telekomunikační společnosti se pevně drží svých standardů. Proto není překvapením, že se upřednostňovanou integrační platformou organizací podnikajících v této branži stala právě IONA, která nabízí komplexní support standardů, programovací jazyky, modely komponent a síťové protokoly. Schopnost produktů IONA propojovat odlišné technologie ochraňuje investice našich zákazníků, a to konkrétní definicí potřeb na současný i budoucí vývoj a integraci."

Společnost IONA zastupuje v České republice společnost SYKORA CZ Ostrava s.r.o., která je jejím partnerem i v dalších zemích střední a východní Evropy.

Společnost IONA je světovým dodavatelem e-Business platformy určené pro integraci webových služeb. Produkt Orbix E2A™, který se skládá z platformy určené pro integraci webových služeb a z platformy pro aplikační servery, umožňuje tok informací v rámci nesourodých systémů a snižuje tak vytíženost aplikací, které pak mohou být využity pro nové obchodní příležitosti. Společnost IONA® byla založena v roce 1991. Sídlem společnosti je Dublin v Irsku. Centrála pro oblast USA se nachází ve Walthamu v Massachusetts. Obrat společnosti činil v roce 2001 181 miliónů USD. IONA zaměstnává více než 900 lidí. Kanceláře společnosti se nacházejí ve více než 30 zemích světa. Další informace můžete získat na www stránkách společnosti IONA http://www.iona.com .

Společnost Sodalia sídlí ve městě Trento, které se nachází v severoitalské provincii Trentino. Sodalia zahájila svou činnost v roce 1993 a v současné době má 300 zaměstnanců. Z původního podniku se společnou majetkovou účastí dvou velkých organizací Bell Atlantic a Telecom Italia se Sodalia přetransformovala v telekomunikační IT firmu a stala se členem IT sektoru společnosti Telecom Italia Group. Sodalia v současné době zaujímá významné postavení mezi dodavateli OSS systémů, zvláště díky vysoké kvalitě dodávaných produktů a službám, které plně uspokojují požadavky zákazníků. V roce 2001 otevřela Sodalia svou první pobočku ve Spojených státech amerických.

Společnost SYKORA je "World Class Partner", typu solution partner, společnosti GE Network Solutions (dříve společnosti Smallworld) od roku 1996 a partner společností Agilent Technologies a NMS Americas. SYKORA má osm poboček v sedmi zemích a nesčetné zkušenosti s implementací řešení v telekomunikačních a distribučních společnostech, a to nejen v Evropě. V případě zájmu o další informace, kontaktujte společnost telefonicky nebo navštivte webové stránky firmy.

 www.sykora.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 21. března 2002 - čtvrtek