logo itpoint.cz

Software Offline Client pro objednávku fotografií zdarma

Pro své návštěvníky připravil server foto.cz speciální software na přenos fotografií přímo do výroby bez nutnosti nahrávání na internet. Tuto možnost využijí především ti uživatelé kteří jsou připojeni k internetu pomocí modemu a chtějí si nechat své fotografie pouze vyrobit na klasický fotopapír.

Pro své návštěvníky připravilo FOTO.cz speciální software na přenos fotografií přímo do výroby bez nutnosti nahrávání na internet. Tuto možnost využijí především ti uživatelé kteří jsou připojeni k internetu pomocí modemu a chtějí si nechat své fotografie pouze vyrobit na klasický fotopapír. Podrobnosti naleznete na portálu www.foto.cz .

Offline Client je aplikace, kterou si zákazník stáhne z internetu a nainstaluje na svůj počítač. Aplikace mu umožní přípravu zakázek v klidu, bez trvalého připojení na internet a s mnohem větším komfortem při práci s maskou, výřezy, barevnými úpravami snímků atd. Odeslání zakázek ke zpracování pak probíhá hromadně na příkaz zákazníka. Aplikace přitom automaticky aktualizuje sortimentní nabídku, aktuální sběrny k doručení zakázky a nabízí nové masky a verze programu ke stažení.

K nainstalování softwaru bude zákazník potřebovat Windows 95 a vyšší spolu s připojením k internetu. Stáhne si jednu z verzí offline clienta, kterou nalezne na stránkách http://www.foto.cz/offline_client.php a nainstalujte na svůj počítač. Možné je stáhnout si dvě verze buď pro Windows 9x, nebo Windows NT.

Po nainstalování spustí zákazník program pomocí zástupce instalovaného na plochu, nebo z volby Programy v nabídce Start. Při prvním startu programu bude zákazník vyzván k výběru cílové sběrny na které si bude vyzvedávat hotové fotografie.

Ještě před instalací je k dispozici na adrese http://www.foto.cz/offline_client_help on-line nápověda, kde si zákazník může podrobně prohlédnout všechny funkce programu a lépe se tak rozhodnout pro jeho použití.

V případě problémů s instalací nebo objednávky je možné kontaktovat přímo server www.foto.cz na adrese info@foto.cz .

Společnost FotoStar Südcolor spol. s r. o., vznikla v roce 1991 za finanční pomoci německé společnosti Südcolor, působící v oboru již 40 let. Firma představuje v současné době největšího velkozpracovatele amatérských a profesionálních fotoprací v ČR a je schopna zákazníkovi poskytnout nejširší možnou paletu služeb v oboru, včetně dodávek kompletního sortimentu zboží foto-video-audio. Důkazem vysoké úrovně služeb je již opakované přiznání prestižního ocenění CZECH MADE. Více informací získáte na stránkách www.fotostar.cz .

Projekt FOTO.cz vznikl jako produkt společnosti ILIKETHIS!, která je významnou firmou v oblasti internetových a eBusiness řešení. Společnost byla založena v roce 1998 a úspěch, kterého od té doby dosáhla, je založen na špičkovém designu, originálních technických řešení, spolehlivých službách a individuálním přístupu k zákazníkovi a jeho potřebám. Na rozdíl od jiných společností na trhu nabízejících prostou tvorbu internetových stránek nabízí ILIKETHIS! kromě webdesignu, rovněž portfolio dalších eBusiness řešení. Podrobnosti naleznete na firemních stránkách www.ilikethis.cz .

Článek ze dne 26. července 2002 - pátek