logo itpoint.cz

Speciální nabídka Eurotelu pro snadnější mobilní komunikaci po povodních

Do konce září nabízí Eurotel nižší cenu volání do pevné sítě a zvýhodněnou nabídku mobilních telefonů. Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou až do 30. 9. 2002 volat na pevné linky v rámci ČR za stejnou sníženou sazbu, jaká je účtována při spojení do mobilní sítě Eurotel. Cena hovoru je závislá na aktuálním tarifu, který zákazník využívá.

Od 20.8. 2002 do konce září 2002 přináší společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. speciální nabídku, která zahrnuje zvýhodněné volání do pevné sítě i mobilní telefony Eurotel a Go sady za symbolické ceny.

"V souvislosti se záplavami, které postihly celou Českou republiku, chce Eurotel pomoci všem, kteří byli přírodní pohromou přímo i nepřímo postiženi. Proto kromě ostatních aktivit, jakými jsou například sbírka obětem záplav nebo úzká spolupráce s integrovaným záchranným systémem, připravil Eurotel sadu cenově orientovaných zvýhodnění", uvádí Jana Štumpová - Konicarová, ředitelka marketingu Eurotelu.

Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou až do 30. 9. 2002 volat na pevné linky v rámci ČR za stejnou sníženou sazbu, jaká je účtována při spojení do mobilní sítě Eurotel. Cena hovoru je závislá na aktuálním tarifu, který zákazník využívá. "Účtováním výhodnější sazby Eurotel - Eurotel chceme vyjít vstříc všem našim zákazníkům, kteří musí být v současné době intenzivněji v kontaktu s nejrůznějšími státními institucemi, sociálními úřady, pojišťovnami, bankami a dalšími organizacemi," dodává Jana Štumpová - Konicarová.

Vzhledem k tomu, že mnoho občanů musí nyní spoléhat ve větší míře hlavně na mobilní telefon, připravil Eurotel speciální nabídku přístrojů za symbolické ceny. Zájemci mohou nový mobilní telefon Eurotel získat za speciální cenu 1 Kč včetně aktivačního poplatku. V nabídce jsou přístroje Philips Azalis, Sony CMD - J6, Alcatel OT 501 nebo Alcatel OT 301. Mobilní telefon Nokia 3410 je nabízen za 2495 Kč. Všechny ceny zahrnují DPH a jsou podmíněny 24měsíční smlouvou se společností Eurotel a aktivací tarifu Optimum (nebo vyššího tarifu) po dobu 6 měsíců.

Až do konce září je prodloužena současná speciální letní nabídka. Malá Go sada obsahuje Go SIM kartu s Juice přednabitou na 50 Kč. Je možné ji zakoupit jen za 150 Kč ve všech prodejních místech Eurotelu. V období od 20. 8. do 15. 9. 2002 navíc Eurotel připravil nabídku Go sady s telefonem Siemens A35 za 1995 Kč. Tato Go sada bude v prodeji pouze ve značkových prodejnách Eurotel a Go Shopech.

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 21. srpna 2002 - středa