logo itpoint.cz

Speciální olympijská nabídka Českého Telecomu

Až do konce února 2002 mohou všichni návštěvníci prodejních míst TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER získat nejmodernější modemy a bezšňůrové telefony za mimořádnou akční cenu. Stejná nabídka platí i pro balíček ISDN-komplet OLYMPIÁDA.

Český Telecom je generálním partnerem Českého olympijského týmu, který bude hájit barvy České republiky na právě začínajících zimních olympijských hrách v Salt Lake City. "Je pro nás ctí podporovat české sportovce v průběhu olympijských klání a věřím, že výkony našich reprezentantů udělají radost celému národu," uvedl Přemysl Klíma, generální ředitel Českého Telecomu.

Při této příležitosti připravil Český Telecom také speciální olympijskou nabídku svých produktů a služeb.

Až do konce února 2002 mohou všichni návštěvníci prodejních míst TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER získat nejmodernější modemy a bezšňůrové telefony za mimořádnou akční cenu. Stejná nabídka platí i pro balíček ISDN-komplet OLYMPIÁDA. Každý zákazník navíc dle svého výběru získá zdarma olympijskou předplacenou telefonní Kartu X v hodnotě 300,- Kč, či sportovní mikinu nebo čepici s olympijskou symbolikou. Podrobnější informace o mimořádné olympijské nabídce Českého Telecomu jsou k dispozici na http://www.telecom.cz .

Ve spolupráci s Čro1-Radiožurnál se Český Telecom podílí také na tipovací olympijské soutěži pro domácí sportovní fanoušky. Ti mají možnost v době od 4.2. do 24.2. 2002 získat v rámci přímých reportáží ze ZOH v Salt Lake City hodnotné sportovní ceny.

Pro příznivce, kteří budou sledovat průběh olympijských her na internetu, přichystal internetový portál QUICK.CZ speciální webové stránky http://olympiada.quick.cz . Návštěvníci zde naleznou kompletní zpravodajský a výsledkový servis, fotografie, informace o českých sportovcích, pohledy ze zákulisí a především olympijskou soutěž Českého Telecomu. Soutěž bude probíhat od 8. do 24. února 2002. V jejím rámci bude možné soutěžit denně o olympijská trička, mikiny, čepice a telefonní Karty X. Úspěšní účastníci budou zároveň zařazeni do slosování o hlavní cenu, kapesní počítač iPaq.

 www.telecom.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 11. února 2002 - pondělí