logo itpoint.cz

Společnost Mountfield se opět rozhodla pro služby Eurotelu

Po roční spolupráci s jiným operátorem se firma Mountfield ve výběrovém řízení na komplexní řešení mobilní komunikace opět rozhodla pro mobilní síť Eurotel

Praha, 13. února 2002 - Společnost Eurotel Praha, spol. s r.o., zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku komplexního řešení mobilní komunikace ve firmě Mountfield, a.s. Společnost Mountfield byla i v minulosti firemním zákazníkem Eurotelu. Po vyhlášení výběrového řízení, kterého se zúčastnili všichni tři operátoři, se Mountfield opět rozhodl pro služby Eurotelu.

"Společnost Mountfield ukončila svou smlouvu na dodávku telekomunikačních služeb s Eurotelem v roce 2000. Důvodem našeho rozhodnutí byla cena. Po roční spolupráci s jiným operátorem se firma Mountfield, a.s. opět rozhodla pro mobilní síť Eurotel - pro kvalitu a šíři nabízených služeb za odpovídající cenu a pro aktivnější přístup k firemním zákazníkům," říká ing. Ivan Drbohlav, předseda představenstva a generální ředitel Mountfieldu.

Služby Eurotelu využívá Mountfield s více než 250 mobilními telefony. Zaměstnanci mimo běžného volání používají i širokou nabídku služeb s přidanou hodnotou, jako například profesionální SMS služby, vysokorychlostní datové přenosy nebo virtuální privátní síť. Všem zaměstnancům byly navíc aktivovány i SIM karty GSM banking, prostřednictvím kterých mohou ovládat své bankovní účty u různých bank v ČR.

Akciová společnost Mountfield patří se svými 47 prodejními a servisními středisky mezi největší specializované prodejce zahradní techniky a bazénů v České republice. Tradiční prodejní sortiment je doplňován o vybrané potřeby pro volný čas, včetně mobilních telefonů.

"Snažíme se vždy nabízet služby nejvyšší úrovně, "šité na míru" individuálnímu zákazníkovi. Nenabízíme jen hlasové služby, nabízíme komplexní řešení na základě znalosti potřeb zákazníka, a proto je Eurotel u většiny firem jednička na trhu," říká Zuzana Řezníčková, výkonná ředitelka divize prodeje Eurotelu.

Služby společnosti Eurotel jsou mezi firemní klientelou stále nejžádanější. Nezávislý průzkum trhu společnosti Digimark, spol. s r.o., vytvořený ze vzorku 2013 firem z celé ČR, ukázal, že podíl Eurotelu ve firmách nad 30 zaměstnanců je celých 75% a ve firmách s více než 20 mobilními telefony dokonce 76%.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 14. února 2002 - čtvrtek