logo itpoint.cz

Společnosti Tiscali a Fujitsu Siemens Computers uzavřely celoevropské partnerství v oblasti distribuce

Fujitsu Siemens Computers bede předem instalovat na své počítače přístup na Internet prostřednictvím Tiscali, a to na všechny počítače spotřebitelů ve 14 evropských zemích, ve kterých Tiscali poskytuje své služby.

Tiscali, vedoucí celoevropská internetová komunikační společnost, a Fujitsu Siemens Computers, vedoucí evropská počítačová společnost, uzavřely dohodu v oblasti distribuce, v rámci níž bude Fujitsu Siemens Computers předem instalovat na své počítače přístup na Internet prostřednictvím Tiscali, a to na všechny počítače spotřebitelů ve 14 evropských zemích, ve kterých Tiscali poskytuje své služby.

Součástí dohody je také prohlubování partnerství formou vytváření a distribuce balíčkových služeb s přidanou hodnotou, jakými jsou řešení VoIP, systémy jednotného a okamžitého zasílání zpráv či speciální hudební a zábavní služby.

Prodej osobních počítačů společnosti Fujitsu Siemens Computers s nainstalovaným přístupem na Internet prostřednictvím Tiscali bude zahájen v prvním čtvrtletí roku 2002.

Mario Mariani, viceprezident společnosti Tiscali pro oblast spotřebitelských služeb, uvedl: "Tato distribuční dohoda je pro Tiscali velice významná, protože nám umožňuje oslovit širokou veřejnost nejvýznamnější evropské počítačové společnosti. Navíc máme příležitost spojit síly s partnerem, se kterým sdílíme stejné vize."

Klaus Nicolai, viceprezident obchodního oddělení pro osobní počítače, Fujitsu Siemens Computers, uvedl : "V tomto vztahu vidíme mnoho synergie, pokud se jedná o obě společnosti a jejich celoevropský dosah i zaměření. Fujitsu Siemens se specializuje na lokalizovaná řešení a Tiscali rovněž poskytuje ve všech svých 14 zemích lokalizované produkty. Obě společnosti jsou zaměřeny na budování evropské komunity, která respektuje životní styly jednotlivých zemí, a v našem spojení vidíme jedinečný prodejní argument pro naše zákazníky."

 www.tiscali.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 10. ledna 2002 - čtvrtek