logo itpoint.cz

Spolu s T-Mobile mohou obětem povodní pomoci i jeho zákazníci

Příspěvky na pomoc postiženým povodněmi mohou zákazníci sítě T-Mobile zasílat prostřednictvím SMS. Odeslání SMS je zpoplatněno dle tarifu zákazníka, za příchozí odpověď s poděkováním bude zákazníkovi účtováno 50 Kč (bez DPH). Obě účtované částky, tedy jak za odchozí, tak příchozí SMS, budou poukázány na vládní povodňové konto (číslo účtu 90 25-001/0710). T-Mobile přispěje na vládní povodňové konto částkou dva miliony korun.

Zákazníci T-Mobile nyní mohou finančně přispět na pomoc lidem postiženým záplavami také zasláním SMS. Takto vybrané prostředky budou poté převedeny na vládní povodňové konto, do kterého samotná společnost RadioMobil navíc přispěje dvěma miliony korun.

Zákazník, který se rozhodne přispět obětem záplav prostřednictvím SMS, napíše klíčové slovo POVODNE a zprávu odešle na číslo 4616. Odeslání SMS je zpoplatněno dle tarifu zákazníka, za příchozí odpověď s poděkováním bude zákazníkovi účtováno 50 Kč (bez DPH). Obě účtované částky, tedy jak za odchozí, tak příchozí SMS, budou poukázány na vládní povodňové konto (číslo účtu 90 25-001/0710).

T-Mobile navíc sám přispěje na vládní povodňové konto částkou ve výši dvou milionů korun.

Minulý týden T-Mobile věnoval půlmilionový příspěvek do sbírky vyhlášené Českým červeným křížem a v úterý oznámil finanční pomoc ve výši jednoho milionu korun na obnovu povodní poškozeného areálu pražské zoologické zahrady. Kromě toho uspořádal T-Mobile mezi svými zaměstnanci sbírku na pomoc povodněmi postiženým kolegům a vybraná částka bude poté společností navýšena o stejnou sumu. Část prostředků, která převýší potřeby poškozených zaměstnanců, bude rovněž převedena na vládní povodňové konto.

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 23. srpna 2002 - pátek