logo itpoint.cz

Staré telefonní karty platí už jen do konce roku 2002

Platnost starých telefonních karet končí k 31.12. 2002. Již od června probíhá výměna nepoužitých starých karet (ještě nevybalených z originálního obalu) za nové karty TRICK. Tuto možnost budou mít zákazníci Českého Telecomu ještě čtyři měsíce. Lhůtu pro výměnu totiž společnost oproti dříve oznámenému lednu prodloužila od dva měsíce do konce března 2003. Vyměňovat lze buď osobně v prodejních místech společnosti TELEPOINT (zde to proběhne na počkání), prodejnách TELEPOINT PARTNER, nebo poštou.

Platnost starých telefonních karet končí k 31.12. 2002. Již od června probíhá výměna nepoužitých starých karet (ještě nevybalených z originálního obalu) za nové karty TRICK. Tuto možnost budou mít zákazníci ČESKÉHO TELECOMU ještě čtyři měsíce. Lhůtu pro výměnu totiž společnost oproti dříve oznámenému lednu prodloužila od dva měsíce do konce března 2003. Vyměňovat lze buď osobně v prodejních místech společnosti TELEPOINT (zde to proběhne na počkání), prodejnách TELEPOINT PARTNER, nebo poštou.

Seznam prodejních míst je k dispozici na internetových adresách :

Rozbalené staré telefonní karty je ale třeba do konce roku 2002 vytelefonovat, jinak nevyužité jednotky propadnou.

TRICK je karta nové generace, která kromě telefonování a zasílání SMS zpráv a e-mailů, umožňuje také surfovat na internetu z veřejných informačních terminálů (tzv. internetových kiosků). Do budoucna se počítá s využitím TRICKu nejen pro telekomunikační služby. Karta je vydávána v hodnotách 200 Kč a 300 Kč. Pro výměnu nepoužitých starých karet (v původním obalu) za nové je pak určena omezená série v dříve prodávaných hodnotách.

Staré telefonní karty zůstávají v platnosti do 31.12. 2002, nevybalené telefonní karty je možné až do 31. 3. 2003 vyměnit :

 www.telecom.cz

Článek ze dne 2. prosince 2002 - pondělí