logo itpoint.cz

Summit o xDSL

Summit xDSL ve francouzském městě Nice, který se bude konat od 1. do 4. 7. 2002 je přední evropská konference pro širokopásmové technologie. Summit xDSL pořádaný organizací IIR nabídne operátorům a prodejcům možnost získat přístup do světa úspěšných technologií dneška DSL.

Kam Patel, generální ředitel společnost Fine Point Technologies Europe Ltd., bude přednášet na summitu xDSL. Společnost Fine Point Technologies je zároveň stříbrným sponzorem tohoto summitu

 další info k summitu xDSL / Nice Společnost Fine Point Technologies zabývající se vývojem, instalací a správou software pro poskytovatele připojení k internetu a telekomunikační firmy oznámila, že její generální ředitel pro evropský prodej Kam Patel bude přednášet a moderovat diskusní příspěvky na prestižním summitu xDSL ve francouzském městě Nice, který se bude konat od 1. do 4. července letošního roku.

Společnost Fine Point bude také sponzorem této události. Kam Patel, generální ředitel pro evropský prodej u společnosti Fine Point Technologies Europe Ltd., bude mít 2. července ve 15:20 odpoledne přenášku s názvem "Snížení nákladů v souvislosti se zavedením technologie xDSL".

V rámci prezentace poskytne Patel zákazníkům cenné rady pro snížení nákladů na implementaci technologie DSL a bude též hovořit o výhodách tohoto systému. Navíc bude Patel třetí den moderovat diskusní fórum. Kromě toho bude moderovat sekci "Úvodní poznámky", kde bude hovořit o snižování provozních nákladů při používání lepších metod a technologií.

Poslední den summitu, 4. července bude Patel moderovat pořad "Jak vydělat peníze z videa pomocí služeb DSL". Tento pořad se bude konat od 9:00 do 16:30 odpoledne v hotelu Radisson SAS. V rámci programu se účastníci dozvědí, jak odhadnout cenové náklady obchodních modelů jednotlivých operátorů a jak odhadnout náklady a požadavky na správu infrastruktury.

Patel prohlásil : "Společnost Fine Point Technologies odhaduje, že méně než 10 procent trhu s poskytováním připojení k internetu disponuje dostatečnou technologií pro automatickou samostatnou instalaci širokopásmového a úzkopásmového připojení. Díky tomu mají poskytovatelé připojení vysoké náklady na udržení zákazníků, což negativně ovlivňuje jejich základní cenovou hladinu. Těšíme se na to, až budeme o tomto problému, stejně jako o dalších tržních trendech, hovořit na summitu."

Summit xDSL je přední evropskou konferencí pro poskytovatele širokopásmových služeb. Hlavními body programu summitu jsou nejdůležitější záležitosti týkající se tohoto tržního segmentu, jako například :

Společnost Fine Point Technologies pro Evropu bude také hovořit o svých současných obchodních úspěších, růstové strategii a geografické expanzi a také o možnostech, které nabízí současný trh. Firma bude také poskytovat poradenské služby poskytovatelům připojení v otázce pronikání do nových zákaznických segmentů za pomoci diverzifikované produktové řady společnosti Fine Point a kvalitních zákaznických služeb této firmy.

Společnost Fine Point Technologies nabízí řešení pro širokopásmový i úzkopásmový trh. Kvalitní produktová řada a široká paleta služeb jsou šity přesně na míru poskytovatelům služeb. Firma nabízí řešení v různých oblastech internetového připojení (xDSL, satelitní připojení, kabelové připojení, bezdrátové připojení a vytáčené připojení). Řešení od firmy Fine Point Technologies umožňují poskytovatelům služeb získávat nové zákazníky za neustálého snižování nákladů a zvyšování procenta stálých zákazníků. Firma Fine Point Technologies je od svého založení v roce 1997 zisková a má na celém světě více než 4 miliony uživatelů svých služeb a produktů.

Summit xDSL je přední evropská konference pro širokopásmové technologie. Summit xDSL pořádaný organizací IIR nabídne operátorům a prodejcům možnost získat přístup do světa úspěšných technologií dneška DSL.

Firma Fine Point Technologies Inc., poskytovatel software a řešení pro internet, vytváří technologie usnadňující lidem přístup k internetu a jeho lepší využití. Díky technologiím od společnosti Fine Point Technologies mohou zákazníci ušetřit náklady na poskytování připojení k internetu a pohybovat se na internetu bez nutnosti zběsilého klikání. Mezi hlavní produkty společnosti Fine Point patří : CyberTRUCK(TM), Total Internet(R), ServPoET(TM) Broadband Management System (BMS), dále WinPoET(TM) a MacPoET(TM), přední internetové širokopásmové protokoly PPPoE.

Firma sídlí v New Yorku a má pobočky v Evropě, na středním Východě, v Africe a částečně v Asii.

 www.finepoint.com

Článek ze dne 28. června 2002 - pátek