logo itpoint.cz

T-Mobile má nového obchodního ředitele

Představenstvo společnosti RadioMobil na svém posledním zasedání jmenovalo s platností od 15. července 2002 novým obchodním ředitelem společnosti Miroslava Rakowského. Před nástupem do společnosti RadioMobil zastával pozici obchodního ředitele ve společnosti Coty Česká republika a od roku 2001 v Coty Polsko.

Představenstvo společnosti RadioMobil na svém posledním zasedání jmenovalo s platností od 15. července 2002 novým obchodním ředitelem společnosti Miroslava Rakowského.

Miroslavu Rakowskému je 34 let, je ženatý a má jedno dítě. Před nástupem do společnosti RadioMobil zastával pozici obchodního ředitele ve společnosti Coty Česká republika a od roku 2001 v Coty Polsko.

"Česká republika patří k nejrozvinutějším mobilním trhům na světě. Penetrace trhu zde přesahuje 70 procent. Přesto se naší společnosti daří i nadále dosahovat velmi dobrých výsledků při získávání nových zákazníků. Věřím, že Miroslav Rakowski jako zkušený odborník bude v této oblasti pro naši společnost velkým přínosem," říká Roland Mahler, generální ředitel společnosti RadioMobil.

Miroslav Rakowski - 34 let

 Miroslav Rakowski

Profesionální historie :

  • 2001 - 2002 / Coty Polsko (obchodní ředitel)
  • 1995 - 2001 / Coty Česká republika (od roku 1999 obchodní ředitel)

Vzdělání :

  • od 1999 / studium MBA (Management Centrum, Ústí nad Labem)
  • 1991 / ukončeno VŠ vzdělání na Technické Univerzitě v Brně

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 18. července 2002 - čtvrtek