logo itpoint.cz

T-Mobile nabízí svým zákazníkům profesionální roaming

Tarif WorldClass pro volání v zahraničí nabízí všem tarifním zákazníkům společnost RadioMobil. Tarif WorldClass spojuje partnerské sítě skupiny T-Mobile jednotným tarifem při roamingu. Od prvního června tak mohou uživatelé sítě T-Mobile volat za výhodnou jednotnou sazbu v 25 evropských zemích a USA.

Tarif WorldClass pro volání v zahraničí nabízí všem tarifním zákazníkům společnost RadioMobil. Tarif WorldClass spojuje partnerské sítě skupiny T-Mobile jednotným tarifem při roamingu. Od prvního června tak mohou uživatelé sítě T-Mobile volat za výhodnou jednotnou sazbu v 25 evropských zemích a USA. Po dobu letních měsíců je navíc v rámci tarifu WorldClass připraveno výrazné cenové zvýhodnění.

"Tarif WorldClass jsme dosud nabízeli firemním klientům. Jeho přednosti, tedy přehledné a cenově výhodné účtování hovorů, nyní mají možnost ocenit všichni tarifní zákazníci. Tarif WorldClass představuje další z řady výhod, kterou díky začlenění do globální sítě přinášíme našim zákazníkům jako jediný domácí operátor. Spolu s GPRS roamingem, který mohou zákazníci využívat již v pěti zemích světa, tak nabízíme skutečně profesionální roaming s komplexními datovými a hlasovými službami," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Na letní měsíce připravil navíc T-Mobile speciální nabídku. V jejím rámci zaplatí nyní zákazník při volání z partnerských sítí WorldClass do zemí WorldClass pouhých 25 Kč/min, za volání z ostatních sítí v zemích WorldClass do WorldClass zemí mu bude účtována sazba 30 Kč/min. Tak například volání z USA ze sítě VoiceStream do České republiky vyjde zákazníka s aktivovaným tarifem WorldClass na pouhých 25 Kč za minutu v porovnání s téměř 70 Kč, které by zaplatil při využívání standardního roamingu. (Ceny jsou uvedeny bez 5% DPH. Po první provolané minutě je hovorné účtováno po vteřinách.)

Roamingový tarif WorldClass si lze aktivovat na infolince 4603. Další změna roamingového tarifu je možná po uplynutí doby jednoho kalendářního měsíce.

Přehled zemí a partnerských sítí WorldClass

WorlClass
země
WorldClass
partnerské sítě
Andora -
Belgie Mobistar
Česká republika T-Mobile
Dánsko Teledenmark
Francie Bouygues
Gibraltar -
Holandsko Ben
Irsko Meteor
Itálie TIM
Lichtenštejnsko -
Lucembursko P&T Lux
Maďarsko Westel
Monako -
Německo T-Mobile
Norsko NetCom
Polsko Era
Portugalsko TMN
Rakousko T-Mobile
Řecko Stet Hellas
San Marino -
Španělsko Amena
Švédsko Telia Mobitel
Švýcarsko DIAX
USA VoiceStream
Vatikán -
Velká Británie T-Mobile

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 3. června 2002 - pondělí