logo itpoint.cz

T-Mobile opět rozšiřuje asistenční služby poskytované na čísle 333

Služba Asistent 333 již nabízí informace o telefonních číslech v Německu a na Slovensku. Seznam telefonních čísel, která lze zákazníkovi vyhledat, tak byl rozšířen o více než 44 milionů položek. Na vyhledané telefonní číslo je rovněž možné zákazníka okamžitě propojit.

Rozšíření služby Asistent 333 nabízí od 14. 5. 2002 svým zákazníkům společnost RadioMobil. Prostřednictvím této služby je nyní možné nechat si vyhledat i telefonní číslo zákazníka mobilní a pevné sítě v Německu a pevné sítě na Slovensku. Nová služba využívá databáze společností Deutsche Telekom a Slovenské telekomunikácie.

"Dosud si mohli naši zákazníci nechat zjistit telefonní číslo v rámci České republiky. Nyní mají naši zákazníci možnost získat informace o telefonních číslech v dalších dvou zemích, na Slovensku a v Německu," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil, a dodává : "Vyhledávání zahraničních telefonních čísel je tak další z řady výhod, kterou našim zákazníkům přinášíme díky členství v mezinárodní skupině T-Mobile."

Požadované telefonní číslo osoby či firmy získá zákazník po zavolání na číslo 333 (pokud volá ze zahraničí, je nutné volit +420 603 123 333). Vyhledaný telefonický kontakt obdrží zákazník také formou zprávy SMS. Na vyhledané telefonní číslo je rovněž možné zákazníka okamžitě propojit (tuto možnost mohou využít tarifní zákazníci, nevztahuje se na uživatele předplacených služeb Twist a zákazníky roamující v České republice v síti T-Mobile).

Služba je určena pro všechny zákazníky společnosti RadioMobil a pro zahraniční návštěvníky, kteří využívají služeb sítě T-Mobile v České republice. Využít ji lze 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Vyhledání telefonního čísla a zaslaná zpráva SMS obsahující vyhledaný kontakt jsou zdarma. Zákazník platí pouze standardní poplatek za spojení se službou Asistent 333. V případě spojení s vyhledaným číslem je hovor dále účtován sazbou za mezinárodní volání a dle tarifu zákazníka.

 www.paegas.cz

Článek ze dne 17. května 2002 - pátek