logo itpoint.cz

T-Mobile připravil na červenec pro své zákazníky řadu novinek

V rámci tarifu Twist Extra zaplatí zákazník za volání v síti T-Mobile 2,20 Kč/min a za odeslání SMS 1,40 Kč, s kartou Twist si lze každé dva roky pořídit nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu, uživatelé předplacené služby Twist mají nyní možnost zvýhodněného přechodu na tarifní program při zachování stávajícího čísla a pro oblast zábavy a volného času je určena nová služba EMS animace.

Řadu novinek připravila pro své zákazníky společnost RadioMobil. Uživatelé předplacených služeb Twist, kteří často komunikují s ostatními účastníky sítě T-Mobile, si mohou od 2. července 2002 aktivovat nový výhodný tarif Twist Extra. Všichni majitelé karet Twist mají nyní navíc možnost pořídit si každé dva roky nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu. Další z nabídek je určena pro uživatele předplacených služeb, kteří se rozhodnou přejít na některý z tarifních programů. V oblasti zábavy a volného času nabízí nyní T-Mobile nově možnost stahování EMS animací.

"Naše červencová nabídka je dalším potvrzením slibu, který dáváme našim zákazníkům, totiž že s T-Mobile získají více. Věřím, že si z ní vyberou všichni uživatelé předplacených služeb Twist, pro které je tato nabídka určena především," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Tarif Twist Extra

Tarif Twist Extra je výhodný zejména pro ty uživatele předplacené služby Twist, kteří často komunikují s dalšími účastníky sítě T-Mobile. Volání mimo špičku, o svátcích a o víkendech do sítě T-Mobile je účtováno sazbou 2,20 Kč/min, za odeslání krátké textové zprávy do sítě T-Mobile zaplatí zákazník pouze 1,40 Kč. Ostatní sazby se řídí podle tarifu Twist Standard.

Po aktivaci tarifu Twist Extra je zákazníkovi z jeho kreditu odečten měsíční paušál ve výši 59 Kč (při aktivaci tarifu od 15. dne v měsíci dále činí poplatek 29,50 Kč) a poté již může využívat výhodných sazeb tohoto tarifu. Pokud nemá zákazník k prvnímu dni následujícího měsíce dostatečně vysoký kredit, automaticky se mu zpět bezplatně aktivuje tarif Twist Standard.

Zákazníci sítě T-Mobile, kteří využívají předplacených služeb Twist, tak nyní mají na výběr ze tří tarifů - Twist Standard, Twist SMS a Twist Extra. Vybrat si mezi nimi mohou na čísle 4601 prostřednictvím hlasového systému, přičemž změna na tarif či z tarifu Twist Extra je vždy bezplatná, stejně tak jako první změna u ostatních tarifů.

Ceník tarifu Twist Extra

Měsíční poplatek
  • za celý měsíc
  • za polovinu měsíce (při aktivaci tarifu od 15. dne v měsíci dále)

59,00 Kč
29,50 Kč

Sazba

Špička
8:00 – 15:30

Mimo špičku
15:30 – 19:00

Večerní hodiny
19:00 – 8:00
víkendy a svátky

T-Mobile

5,00 Kč

5,00 Kč

2,20 Kč

Twist Nej

2,80 Kč

2,80 Kč

2,20 Kč

SMS do sítě T-Mobile

1,40 Kč

1,40 Kč

1,40 Kč

Ceny jsou uvedeny v Kč včetně DPH.

Twist Mobil Extra

Majitelé předplacených karet Twist mají nyní také možnost pořídit si nový mobilní telefon za zvýhodněnou cenu. Tuto nabídku mohou zákazníci využít po uplynutí dvou let od prvního hovoru uskutečněného z jejich karty Twist a poté si mohou za stejně výhodných podmínek obměnit mobilní telefon každé dva roky. Koupi mobilního telefonu v rámci programu Twist Mobil Extra lze uskutečnit prostřednictvím Infolinky T-Mobile či ve značkových prodejnách T-Mobile.

Ceník Twist Mobil Extra (platný pro měsíc červenec 2002)

Telefon

Cena v Kč včetně DPH

Siemens M35i

3 599,00

Alcatel OT311

3 999,00

Nokia 3310

5 499,00

Siemens MT50

4 999,00

Ericsson T65s

6 999,00

Nokia 5210

7 999,00

Přechod z Twistu na tarifní program

Majitelé mobilních telefonů s předplacenou kartou Twist mají čtyři možnosti přechodu na tarifní program, aniž by bylo nutné měnit jejich stávající číslo.

První možností je volba tarifu T-Mobile HIT, přičemž zákazník podepisuje smlouvu se společností RadioMobil na dva roky. Při zachování telefonního čísla, aktivaci zdarma a možnosti přidružení partnerských SIM karet tak zákazník získává tarif s cenovým zvýhodněním, v jehož rámci lze v síti T-Mobile volat již od 2 Kč za minutu a SMS odesílat za 1 Kč. Po dvou letech navíc získává nárok na nový dotovaný telefon.

Přejde-li zákazník na standardní tarif bez cenového zvýhodnění HIT, podepisuje smlouvu na dobu neurčitou, i v tomto případě má aktivaci zdarma a získává možnost přidružení partnerských SIM karet. Sazba za volání v rámci sítě T-Mobile je v tomto případě již od 2,50 Kč za minutu a SMS lze posílat za cenu od 1 Kč.

Pokud uživatel zvolí přechod na standardní tarif, má zároveň možnost pořídit si nový dotovaný telefon. V tomto případě platí poplatek za aktivaci v závislosti na době, po kterou byla jeho Twist karta aktivní (majitelé karet mladších jeden rok zaplatí standardní poplatek ve výši 2 999 Kč, majitelé starších karet pouze 1 999 Kč).

Poslední možností je přechod z Twistu na kartu T-Mobile Partner. V tomto případě může zákazník bezplatně převést svoji Twist kartu na partnerskou kartu známého, který má se společností RadioMobil již uzavřenu účastnickou smlouvu a splňuje podmínky pro využívání služby T-Mobile Partner. Získá tak výhodnou sazbu za volání od 2 Kč za minutu a může posílat SMS v ceně od 1 Kč, přičemž neplatí ani aktivační poplatek, ani žádný měsíční paušál.

EMS animace

Od května tohoto roku si mohou majitelé vybraných typů mobilních telefonů značky Alcatel a Ericsson stahovat zvonění a obrázky ve formátu EMS. Nyní jsou jim k dispozici také EMS animace. Zákazník si je může uložit do svého mobilního telefonu, kombinovat je s textem či zvoněním a také je použít pro odeslání ve formě EMS zprávy.

EMS animace si uživatel může nechat zaslat do svého telefonu či do telefonu svých známých. Objednávat je lze prostřednictvím WAPu, pomocí SMS odeslané na číslo 5005 nebo přes internet na adrese www.t-zones.cz (pro možnost odeslání z webového rozhraní je nutná registrace do služby t-zones).

Za objednanou EMS animaci zaplatí zákazník 29,80 Kč (včetně DPH). Odeslání SMS a používání WAPu je účtováno dle tarifu zákazníka.

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 2. července 2002 - úterý