logo itpoint.cz

tel.con2002 - 4. výroční konference IIR pro telekomunikační průmysl

České telekomunikace před branami plné liberalizace / 5.-7. listopadu 2002, Hotel Čechie, Praha. Chcete-li se i Vy zapojit do horce aktuálních diskusí, neváhejte a přihlaste se jeste dnes ...

Již několik měsíců máme možnost volby operátora. Vypadá to však, že český telekomunikační svět to nijak zásadně nezměnilo. Zákazníkovi tuto službu zatím poskytuje pouze pár operátorů, ostatní vyjednávají nebo vyčkávají. Můžeme zásadní změny očekávat od začátku příštiho roku ? Jak se na tento přelom operátoři připravují ? Jaký vývoj na trhu lze očekávat ? Pomohl by zcela nový zákon k povzbuzení podnikání v telekomunikacích ? Nebo současná ekonomická situace telekomunikaních subjektů tlumí aktivitu a kreativitu soutežících subjektů ?

O tom všem budou 5. a 6. listopadu na 4. výroční konferenci IIR "tel.con 2002" v pražském Hotelu Čechie diskutovat ti, kteří v telekomunikacích něco znamenají. Chcete-li se i Vy zapojit do těchto horce aktuálních diskusí, neváhejte a přihlaste se jeste dnes !

České telekomunikace před branami plné liberalizace

Zapojte se ve čtyřech panelových diskusích :

1. Naplnění regulačního rámce dva roky po zavedení nového telekomunikačního zákona a diskuse o postavení ČTÚ

2. Zavádění prokonkurenčních opatření a příprava na budoucí kroky - Carrier Pre-Selection (CPS) a Number Portability

3. Propojování a LRIC - jsou současné ceny za propojení objektivnější?

4. Local Loop Unbundling a xDLS

 program tel.con 2002

Zúčastněte se speciálního dne, který je věnován výhodám společné existence klasických a IP sítí z pohledu legislativního, ekonomického i technologického.

Součástí konference je letos poprvé i Golfová párty tel.con spojena s golfovým turnajem a pro začátečníkz s možností vyzkoušet si základní golfové údery s trenérem.

 tel.con 2002

Článek ze dne 11. září 2002 - středa