logo itpoint.cz

TELE2 přivítalo aktuální rozhodnutí ČTÚ

Podle vyjádření marketingového ředitele společnosti se jedná o velmi pozitivní krok, který zástupci telekomunikačního trhu dlouho napjatě očekávali. Již nyní je zřejmé, že bude mít jednoznačně pozitivní efekt na ceny pro naše koncové zákazníky a přispěje tak k dalšímu rozšíření liberalizace.

Společnost TELE2 přivítala nejnovější rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ), které razantně snižuje ceny za propojení telekomunikačních sítí. "Jedná se o velmi pozitivní krok, který zástupci telekomunikačního trhu dlouho napjatě očekávali. Již nyní je zřejmé, že bude mít jednoznačně pozitivní efekt na ceny pro naše koncové zákazníky a přispěje tak k dalšímu rozšíření liberalizace," uvedl Lukáš Kubín, marketingový ředitel TELE2.

V neděli 1. září zahájila společnost TELE2 poskytování hlasových služeb pro domácnosti a malé firmy. Již během následujících tří dnů došlo k tomuto důležitému rozhodnutí. "Očekáváme, že včerejší rozhodnutí ČTÚ ovlivní naše ceny již v blízké budoucnosti. Ty pak budou pro zákazníky ještě příznivější," dodal Lukáš Kubín.

 www.tele2.cz

Článek ze dne 5. září 2002 - čtvrtek