logo itpoint.cz

Telenor přispěje na odstranění následků povodní částkou 100 000 Kč

"Konkrétně v Praze napáchala Vltava nevyčíslitelné škody nejen na historických budovách a veřejném majetku, ale způsobila pohromu i pro tisíce místních obyvatel, nevinných rodin a jejich dětí. Proto jsme se rozhodli podpořit nadační projekt týdeníku The Prague Post částkou 100 000 korun, která bude věnována na rekonstrukci škol a veřejných knihoven" - Tom Lindberg, Country Manager společnosti Telenor.

Společnost Telenor, jeden z vedoucích telekomunikačních operátorů ve Skandinávii, s významným zastoupením i v České republice přispěje na odstranění následků povodní částkou 100 000 Kč.

"Poprvé v životě jsem byl přímým svědkem takto ničivé síly přírody," uvedl Tom Lindberg, Country Manager společnosti Telenor v České republice. "Konkrétně v Praze napáchala Vltava nevyčíslitelné škody nejen na historických budovách a veřejném majetku, ale způsobila pohromu i pro tisíce místních obyvatel, nevinných rodin a jejich dětí. Proto jsme se rozhodli podpořit nadační projekt týdeníku The Prague Post částkou 100 000 korun, která bude věnována na rekonstrukci škol a veřejných knihoven," dodal Lindberg.

Magazín The Prague Post založil na podporu odstraňování následků škod povodní fond, jehož prostředky budou věnovány na pomoc konkrétním školkám, základním a středním školám a veřejným knihovnám, které byly poškozeny nebo totálně zničeny povodněmi. Fond byl zřízen u ČSOB na adrese Jungmanova 15, Praha 1. Číslo účtu je 179138148/0300.

Více informací naleznete na http://www.praguepost.com/P02/2002/20814/help.php

"Touto konkrétní pomocí bychom chtěli vyzvat také ostatní telekomunikační společnosti, aby se k nám připojily a finančně podpořily obnovu vzdělávacích institucí v České republice," řekl Tom Lindberg. "Vzdělání zaměstnanců je totiž nejcennějším kapitálem každé společnosti," doplnil.

 http://www.telenornetworks.cz

Článek ze dne 20. srpna 2002 - úterý