logo itpoint.cz

Testkarta - Oskarovu síť si může každý vyzkoušet

Všichni noví zákazníci mohou vyzkoušet kvalitu Oskarovy sítě a služeb, bez risku, jednoduše a za dostupnou cenu.

Podle nedávno publikovaného nezávislého průzkumu kvality sítě, zadaného jedním z českých mobilních operátorů, má nejlepší pokrytí ve městech Oskar. Dokazuje to jak podíl úspěšně navázaných, tak i poměr úspěšně dokončených hovorů, změřený Fakultou elektrotechniky a informatiky VUT v Brně.

Oskar si je vědom kvality svých služeb - a chce nabídnout každému možnost vyzkoušet si je na vlastní kůži. Bez risku, jednoduše a s náklady, které nelze označit jinak než za symbolické.

Od 8. dubna jsou v prodeji Testkarty. Testkarty jsou speciální předplacené SIMky, jež mají všechny schopnosti běžných Oskaret. SIM je zdarma, zákazník zaplatí jen 100 Kč za volací kredit. Pokud si svou kartu dobije do 15 dnů od aktivace, dostane od Oskara ještě dodatečný kredit v hodnotě 50 Kč jako bonus.

"Testkarta, ale i naše další novinka - 30-ti denní záruka - opět potvrzují, že Oskar je operátor, který opravdu stojí na straně zákazníka. Oskar chce i nadále uvádět služby, které dávají smysl především pro zákazníka," řekla Sylvie Scott, viceprezidentka marketingu a prodeje.

Oskar nepřichází s Testkartou za pouhých 100 korun proto, že by chtěl rychle a snadno získat vysoký počet zákazníků. Oskar je fér, a proto bude kupce Testkaret počítat mezi nové zákazníky až v okamžiku, kdy si svou Testkartu znovu dobijí a potvrdí tak svůj trvalý zájem o Oskarovy služby.

Testkarty si zákazníci budou moci pořídit prostřednictvím OskarKontaktu (0800 77 77 77) i v obvyklé síti obchodů. Teskarty budou mít speciální předčíslí 0777, které je jinak vyhraženo jen pro tarifní zákazníky. Platnost nedobitých Oskaret končí po 30 dnech.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 11. dubna 2002 - čtvrtek

Acronis Backup 12.5