logo itpoint.cz

Thajský operátor TAC vybral společnost Nokia pro dodávku řešení MMS

Total Access Communication (TAC) a Nokia podepsaly smlouvu na dodávku systému multimediálních zpráv (MMS) pro thajskou mobilní síť DTAC. Nokia dodá své středisko zpráv Nokia Multimedia Messaging Center (MMSC), bránu Nokia Terminal Gateway pro doručování multimediálních zpráv na telefony bez podpory MMS a server Nokia Profile Management. Dále Nokia poskytne marketingovou podporu.

Total Access Communication (TAC) a Nokia podepsaly smlouvu na dodávku systému multimediálních zpráv (MMS) pro thajskou mobilní síť DTAC.

Podle smlouvy Nokia dodá své středisko zpráv Nokia Multimedia Messaging Center (MMSC), bránu Nokia Terminal Gateway pro doručování multimediálních zpráv na telefony bez podpory MMS a server Nokia Profile Management. Dále Nokia poskytne marketingovou podporu.

Řešení MMS společnosti Nokia umožňuje uživatelům mobilních telefonů s podporou technologie MMS posílat a přijímat zprávy spojující text, fotografie, obrázky a zvuk. Z telefonů podporujících MMS je také možné posílat multimediální zprávy přímo na emailové adresy. Brána Nokia Terminal Gateway umožňuje přijímat multimediální zprávy také uživatelům starších GSM terminálů bez podpory technologie MMS. Uživatelé starších terminálů dostanou upozornění textovou zprávou a na přijatou zprávu MMS se mohou podívat na webu.

"DTAC s potěšením dále posiluje dobrou spolupráci se společností Nokia. Věříme, že řešení MMS umožní uživatelům DTAC objevovat nové rozměry mobilní komunikace a sdílet cenné okamžiky s příbuznými, přáteli nebo spolupracovníky," řekl Boonchai Bencharongkul, předseda představenstva a generální ředitel společnosti DTAC.

 www.nokia.cz

Článek ze dne 28. srpna 2002 - středa

QuBit Conference Prague 2019 is open!