logo itpoint.cz

Tiscali bude poskytovat hlasové služby

Společnost právě podepsala s Českým Telecomem propojovací dohodu na poskytování hlasových služeb v ČR a chce českým domácnostem a firmám poskytovat jedinečnou škálu hlasových služeb za vysoce konkurenceschopné ceny.

Jednička v oblasti poskytování Internetu v České republice je na nejlepší cestě stát se rovněž významným poskytovatelem telefonických služeb. Tiscali, vedoucí internetová společnost v České republice, uzavřela propojovací smlouvu s národním telefonním operátorem, společností Český Telecom, která Tiscali umožňuje poskytovat hlasové služby českým zákazníkům a firmám.

"Tiscali, společnost, která přinesla do České republiky přístup k Internetu zdarma, bude mít nyní možnost přinést této zemi nový, levnější způsob využití telefonu", řekl Naveed Gill, generální ředitel Tiscali v České republice. "Tiscali bude českým domácnostem a firmám poskytovat jedinečnou škálu hlasových služeb za vysoce konkurenceschopné ceny. Tyto služby budou podpořeny vynikajícími telekomunikačními technologiemi společnosti Tiscali, jejím technickým vybavením a odbornými zkušenostmi.

V současnosti se stovky tisíc drobných českých uživatelů a firem spoléhá na Tiscali pro jeho rychlé a spolehlivé vytáčené připojení k
Internetu. Nyní se budou moci spoléhat na Tiscali i u veškerých telefonních hlasových služeb."

 www.tiscali.cz

Článek ze dne 27. června 2002 - čtvrtek