logo itpoint.cz

Tiscali představuje TISCALI 10.0

Nový balíček služeb společnosti Tiscali je na českém trhu unikátní. Vedle existujících on-line služeb zdarma, Tiscali 10.0 zahrnuje další užitečné služby jako je on-line diář, výměna zpráv v reálném čase a obohacené e-mailové aplikace. Tiscali se navíc stává prvním ISP v České republice, který nabízí svůj vlastní internetový prohlížeč, poskytující jednotné rozhraní pro všechny služby Tiscali a činí využití těchto služeb rychlejší a jednodušší než to bylo kdykoliv dříve.

Nový balíček služeb společnosti Tiscali je na českém trhu unikátní. Vedle existujících on-line služeb zdarma, Tiscali 10.0 zahrnuje další užitečné služby jako je on-line diář, výměna zpráv v reálném čase a obohacené e-mailové aplikace. Tiscali se navíc stává prvním ISP v České republice, který nabízí svůj vlastní internetový prohlížeč, poskytující jednotné rozhraní pro všechny služby Tiscali a činí využití těchto služeb rychlejší a jednodušší než to bylo kdykoliv dříve.

Vedoucí poskytovatel Internetu v České republice spouští ojedinělý a inovativní nový balíček internetových služeb zdarma, který zahrnuje :

Společnost Tiscali v pondělí oznámila spuštění Tiscali 10.0, inovativního balíčku internetových služeb zdarma, ojedinělého na českém trhu, který - mimo toho, že zdarma poskytuje služby přístupu k Internetu, e-mail a webový prostor - umožňuje uživatelům přistupovat k celé škále služeb Tiscali, zadáním pouze jednoho uživatelského jména a hesla, přistupovat k jimi uchovávaným datům (např. e-mailovým a SMS adresám, oblíbeným webovým stránkám) z jakéhokoliv místa, jednoduše si vyměňovat informace s ostatními uživateli a poskytuje nové užitečné služby jako je on-line kalendář/diář, instant messaging a výměna audio a video souborů s ostatními uživateli v reálném čase (včetně pořádání dvoucestných video a audiokonferencí).

Aby si ještě více zjednodušili přístup ke všem službám Tiscali 10.0, mohou si nyní uživatelé zdarma stáhnout nový Prohlížeč Tiscali. Prohlížeč Tiscali, vytvořený na bázi Microsoft Internet Exploreru, poskytuje jednotné rozhraní pro všechny služby a kanály Tiscali 10.0, čímž ještě zjednodušuje jejich přístup a použití. S Prohlížečem Tiscali jsou uživatelé okamžitě rozpoznáni a mohou ihned přistupovat ke všem službám Tiscali 10.0, aniž by museli zadávat uživatelské jméno a heslo, pouze kliknutím na některou z ikon na panelu nástrojů. Prohlížeč Tiscali umožňuje uživatelům surfovat po Internetu při zachování přístupu ke všem službám Tiscali, pouhým jedním kliknutím myši. Navíc, Prohlížeč Tiscali umožňuje uživatelům centrálně uchovávat jejich oblíbené webové adresy, což jim umožňuje přistupovat k nim z kteréhokoliv místa a jednoduchým způsobem o nich informovat své přátele.

Stát se uživatelem Tiscali 10.0 je jednoduché. Ve skutečnosti jsou současní uživatelé Tiscali již automaticky uživateli Tiscali 10.0 a mohou okamžitě začít využívat jeho nových služeb na základě jednoho zaregistrování v okně Tiscali 10.0, na domovské stránce portálu Tiscali (www.tiscali.cz), pouhým zadáním své současné e-mailové adresy a hesla.

Ti, kdo ještě nepoužívají Tiscali, se rovněž mohou rychle a jednoduše stát uživateli Tiscali 10.0 tím, že se zaregistrují prostřednictvím portálu Tiscali, nebo zavoláním na bezplatnou linku centra služeb zákazníkům na 800184184.

TISCALI 10.0: VYUŽITELNOST VÍCE UŽIVATELI, jedna registrace pro 6 uživatelů

Tiscali 10.0 je rovněž ideální pro rodiny nebo firmy, ve kterých se o jedno připojení k Internetu dělí více uživatelů. Jeho schopnost být využíván více uživateli umožňuje, aby jedno zaregistrování bylo využíváno až 6 různými uživateli, z nichž každý bude mít vlastní e-mailovou schránku, instant messaging a plně přizpůsobený přístup ke všem ostatním službám obsaženým v Tiscali 10.0.

SLUŽBY EXKLUZIVNĚ PRO UŽIVATELE TISCALI 10.0

Všechny tyto služby výhradně pro uživatele Tiscali 10.0, jsou navíc k široké škále služeb a kanálů, které jsou k dispozici všem uživatelům internetu na českém portálu Tiscali na www.tiscali.cz.

Služby portálu Tiscali zahrnují jeho rychlé a obsáhlé on-line vyhledávání, katalog českých internetových stránek, oceněné interaktivní mapy České republiky, překladový slovník češtiny a dalších šesti jazyků, interaktivní seznamy kulturních událostí a televizní programy, elektronické pohlednice, on-line službu nabídky zaměstnání, možnost rezervace letenek a hotelů, on-line nákupy a stránky odkazující uživatele na stovky živých webových kamer po celém světě a na multimediální nabídky jako jsou filmové klipy a hudební videa.

Široká škála on-line obsahu, umístěná na portále Tiscali, zahrnuje aktuální zprávy z České republiky a z celého světa, zprávy o počasí, sportovní a finanční zprávy a informace, zprávy ze světa informačních technologií, informace o cestování a turistice, horoskopy, auto-moto novinky (včetně on-line auto-moto bazaru), hudební novinky a klipy nově vydávaných titulů, zprávy a informace zvláště pro ženy, novinky a dema ze světa počítačových her, on-line rozhovory se známými osobnostmi a kanál, zaměřený na informace o Evropské Unii a o přípravě České republiky na vstup do EU. Navíc, Tiscali často nabízí speciální portálové kanály věnované zprávám a informacím o sezónních nebo aktuálních tématech, jako jsou závody Formule 1, extrémní sporty, letní a zimní rekreační aktivity a další.

 www.tiscali.cz

Článek ze dne 25. září 2002 - středa