logo itpoint.cz

Twist Roaming s přímým voláním lze využívat již ve dvanácti mobilních sítích

Službu Twist Roaming s přímým voláním mohou zákazníci společnosti RadioMobil využívat od 26. dubna také ve slovenské mobilní síti EuroTel a v polské síti Era.

Službu Twist Roaming s přímým voláním mohou zákazníci společnosti RadioMobil využívat od 26. dubna také ve slovenské mobilní síti EuroTel a v polské síti Era. Majitelé předplacených karet Twist tak mohou telefonovat v roamingu přímo bez nutnosti zpětného volání již ve dvanácti mobilních sítích deseti zemí světa. Služba Twist Roaming s přímým voláním je v současné době dostupná pro zákazníky sítě Paegas ve všech zemích sousedících s Českou republikou (v Polsku, Německu, Rakousku a na Slovensku), dále v Maďarsku, Nizozemsku, Rumunsku, ve Švýcarsku, Francii a Velké Británii.

Země Operátor Jméno sítě na displeji telefonu
Francie Orange ITINERIS
Maďarsko Westel H-Westel
Německo T-Mobile TMO D
Nizozemsko Dutchtone Dtone
Polsko Polkomtel PL-PLUS
Polsko Era ERA GSM
Rakousko Maxmobil A max.
Rumunsko Mobil Rom dialog
Slovensko Globtel SVK GT
Slovensko EuroTel ET-SK
Švýcarsko Swisscom Swiss GSM
Velká Británie One 2 One ONE2ONE

"Služba Twist Roaming s přímým voláním poskytuje Twist zákazníkům v zahraničí stejné pohodlí a jednoduchou obsluhu jako při volání v domácí síti. Pro svůj vysoký uživatelský komfort je našimi zákazníky, kteří jsou často na cestách, velmi ceněná a vyhledávaná. Do budoucna ji proto budeme nabízet i pro volání v dalších zemích," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Služba Twist Roaming s přímým voláním umožňuje zákazníkovi v zahraničí přímé telefonické spojení s volaným účastníkem bez nutnosti zadávat speciální znaky; zákazník jednoduše volí číslo s mezinárodní předvolbou. Díky této službě lze také v zahraničí využívat zkrácené volby, stejně jako v domácí síti (např. 3311 – hlasová schránka, 333 – Paegas Asistent, 4603 – Infolinka Paegas). Potřebuje-li uživatel znát svůj aktuální kredit, stačí bezplatně zavolat na Credit Info na číslo 4601 nebo odeslat dotaz na výši kreditu pomocí kódu *101#. Na čísle 4602 nebo pomocí kódu *102*dobijeci_cislo# lze uskutečnit kuponové dobíjení kreditu. Pokud má uživatel aktivovanou službu Twist dobíjení přes SMS, může nově dobíjet také přímo, tj. bezkuponově, pouhým odesláním krátké textové zprávy.

Služba Twist Roaming s přímým voláním je založena na technologii CAMEL (tzv. 100% roaming). S touto progresivní technologií přišel RadioMobil v červnu loňského roku jako první operátor v České republice a dosud je jediným domácím operátorem, který služby na její bázi nabízí.

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 28. března 2002 - čtvrtek