logo itpoint.cz

V létě mohou zákazníci Českého Telecomu surfovat na internetu za polovinu

Surfovat za poloviční cenu budou moci zákazníci Českého Telecomu během letních prázdnin. Cenový balíček INTERNET ZA POLOVINU jim umožní strávit navíc ZDARMA na internetu jednou tolik hodin, než kolik si zaplatí.

Surfovat za poloviční cenu budou moci zákazníci Českého Telecomu během letních prázdnin. Cenový balíček INTERNET ZA POLOVINU jim umožní strávit navíc ZDARMA na internetu jednou tolik hodin, než kolik si zaplatí.

ČESKÝ TELECOM připravil pro své zákazníky rovnou dvě varianty letního balíčku INTERNET ZA POLOVINU :

Nabídky, která dává šanci zapomenout při surfování na čas, mohou využít nejen zákazníci mající některý z cenových programů pro domácnosti (HOME STANDARD, HOME MAXI, HOME MAXI PLUS a HOME INTERNET), ale také uživatelé všech cenových programů ISDN2. Hodiny v balíčku se týkají připojení k internetu každý den v době od 18:00 do 6:00 hodin a celé víkendy a svátky.

Lákavá letní nabídka platí pro zúčtovací období začínající v červenci a srpnu 2002 a lze jí využít jak pro jeden tak pro oba prázdninové měsíce. Balíček funguje na principu doplňkového cenového programu, nevyužité hodiny se proto nedají převádět.

Objednat letní balíčky je možné již dnes, červencový balíček však nejpozději do 20.6. 2002, srpnový do 20.7. 2002. Objednávat lze přitom standardními způsoby. Osobně v některém z prodejních míst ČESKÉHO TELECOMU TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER, prostřednictvím bezplatné linky Telefonického centra služeb 0800123456 nebo na internetové adrese www.telecom.cz .

Příležitost ušetřit mají uživatelé pevných linek také díky AKCI 10 + 10, v jejímž rámci jim ČESKÝ TELECOM po prvních deseti minutách volání nabízí dalších deset minut zdarma. Tato nabídka platí od 1. května 2002 do 31.července 2002 a využít jí je možné každý večer (v období mimo špičku - od 19:00 do 7:00), celé víkendy a státní svátky u místních a meziměstských hovorů v síti ČESKÉHO TELECOMU.

ČESKÝ TELECOM také od 1. května letošního roku snížil o 3 až 5 procent cenu za volání z pevné linky na mobilní telefony. Výše zlevnění je závislá na cenovém programu, který zákazník používá a týká se jak domácností, tak podnikových klientů.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 14. května 2002 - úterý