logo itpoint.cz

Ve Vánoční hře Eurotelu vyhrává každý

Každý, kdo vstoupil do Vánoční hry a splní všechny podmínky, má jistou některou z výher. Pro uživatele služby Go je výhrou kredit ve výši 300, 500, 1000, 5000 nebo 10 000 Kč. Kredit bude odeslán přímo na telefonní číslo, ze kterého byla poslána přihlašovací SMS zpráva, nebo na telefonní číslo uvedené v příslušné zprávě. Pro účastníky Vánoční hry, kteří mají se společností Eurotel tarifní smlouvu, je výhrou sleva z měsíčního vyúčtování, a to opět v rozmezí 300 až 10 000 Kč.

Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o. zahájí 20.11. 2002 Vánoční hru, ve které vyhraje každý, kdo si koupí speciálně označenou Go sadu nebo mobilní telefon z vánoční nabídky Eurotelu. Výherní částky se budou pohybovat od 300 do 10 000 korun, a to ve formě Go kreditu nebo slevy ve vyúčtování služeb.

"Naše Vánoční hra je podpořena výzkumem trhu, podle kterého více než 80 procent lidí preferuje jistou výhru pro každého před loterií s malou pravděpodobností výhry, jakou nabízí konkurence," řekl Garrison Macri, výkonný ředitel marketingu společnosti Eurotel. "Našim zákazníkům nabízíme o Vánocích víc než jen možnost vyhrát část z 50 milionů korun, které jsme věnovali na Vánoční hru. Nabízíme všem dva měsíce MMS zdarma, dvě JAVA hry zdarma, společně s širokým portfoliem mobilních telefonů podporujících tyto služby s přidanou hodnotou za skvělé vánoční ceny," dodal.

Výhru ve Vánoční hře zajistí kupon z vánoční nabídky Eurotelu, který zákazníci naleznou v označených telefonech a Go sadách. Do hry vstoupí tak, že na telefonní číslo 999 220 pošlou speciální SMS zprávu, a to dvěma způsoby. Pokud účastník nebo majitel telefonního čísla chce, aby některá z výher připadla právě jemu, pošle SMS ve tvaru VANOCE a sedmimístný kód z herního kuponu. Pokud zákazník hodlá výhru věnovat jinému účastníkovi nebo majiteli telefonního čísla sítě Eurotel, pošle SMS ve tvaru VANOCE, sedmimístný kód z herního kuponu a devítimístné telefonní číslo obdarované osoby.

Herní SMS lze odeslat kdykoli v době trvání hry. Každý kód z vánočního kuponu může být odeslán pouze jednou, poté je vyřazen ze seznamu herních kódů. SMS musí být odeslána z telefonního čísla a mobilního telefonu zakoupeného ve vánoční Go sadě nebo z mobilního telefonu zakoupeného ve vánoční nabídce Eurotelu.

Každý, kdo vstoupil do Vánoční hry a splnil všechny podmínky, má jistou některou z výher. Pro uživatele služby Go je výhrou kredit ve výši 300, 500, 1000, 5000 nebo 10 000 Kč. Kredit bude odeslán přímo na telefonní číslo, ze kterého byla poslána přihlašovací SMS zpráva, nebo na telefonní číslo uvedené v příslušné zprávě. Pro účastníky Vánoční hry, kteří mají se společností Eurotel tarifní smlouvu, je výhrou sleva z měsíčního vyúčtování, a to opět v rozmezí 300 až 10 000 Kč. Pokud by cena vyúčtovaných služeb byla nižší než výhra, bude sleva automaticky převedena i na následující měsíční vyúčtování. Sleva z ceny služeb bude poskytnuta majiteli telefonního čísla, ze kterého byla odeslána přihlašovací SMS zpráva, nebo telefonnímu číslu, které bylo v přihlašovací zprávě uvedeno.

Společnost Eurotel bude o výhrách informovat každého hráče prostřednictvím SMS zprávy. Vánoční hra společnosti Eurotel končí dne 31.12. 2002 přesně sekundu před půlnocí.

Pokud si noví i stávající zákazníci Eurotelu aktivují služby MMS v období od 1. listopadu do 31. prosince 2002, mohou od data aktivace po dobu dvou měsíců odesílat a přijímat MMS zprávy zdarma. Stávající zákazníci, kteří mají již MMS služby aktivovány, mohou využít nabídku MMS zpráv zdarma do 31. prosince 2002. Tato nabídka se nevztahuje na informační a zábavní MMS služby.

Společně s nabídkou MMS služeb zdarma přichází Eurotel i s nabídkou cenově zvýhodněných mobilních telefonů podporujících služby MMS. Mobilní telefony Nokia 7650 nebo Sony Ericsson T68i nabízí Eurotel tarifním zákazníkům za dotovanou cenu 9495 Kč včetně DPH. Oba MMS telefony je možné zakoupit i v předplacených Go sadách.

Pro vyzkoušení nových JAVA her připravil Eurotel pro své zákazníky do konce roku 2002 nabídku dvou her zdarma. Hry Blox a Space Invaders je možné si bezplatně stáhnout a zahrát si je.

 www.eurotel.cz

Článek ze dne 19. listopadu 2002 - úterý