logo itpoint.cz

videoRELACE - videokonference od Českého Telecomu

Výhody videoRELACE ocení především firmy, které chtějí šetřit čas, náklady na cestování a využijí možnosti pořádání operativních porad a prezentací. Pomocí doplňkové prezentační techniky lze například diskutovat nad výkresy, prezentovat projekt nebo nabídnout zobrazení výrobku obchodním partnerům.

Novou videokonferenční službu videoRELACE nabízí od května svým zákazníkům ČESKÝ TELECOM. Služba poskytuje kvalitní obrazové a hlasové videospojení mezi dvěma místy.

VideoRELACE je nabízena ve speciálně vybavených pracovištích ČESKÉHO TELECOMU. Zákazníci si mohou vybrat ze tří variant s přenosovou rychlostí 128 kbit/s, 256 kbit/s nebo 512 kbit/s. Videorelace probíhá prostřednictvím přípojek euroISDN.

Výhody videoRELACE ocení především firmy, které chtějí šetřit čas, náklady na cestování a využijí možnosti pořádání operativních porad a prezentací. Pomocí doplňkové prezentační techniky lze například diskutovat nad výkresy, prezentovat projekt nebo nabídnout zobrazení výrobku obchodním partnerům.V současné době je zákazníkům v celé České republice k dispozici osm plně technicky vybavených pracovišť.

Služba videoRELACE je nabízena na území České republiky a spojení může být vytvořeno nejen v rámci ČR, ale i se zahraničními účastníky. Díky mezinárodní konektivitě lze přes přípojky euroISDN komunikovat se 33 evropskými zeměmi a 11 dalšími (USA, Rusko, Kanada, Čína.) ve světě. Počet těchto zemí se neustále rozšiřuje. Digitální zpracování zajišťuje, že kvalita přenosu není závislá na geografické poloze propojených míst.

VideoRELACI si zájemci mohou objednat na bezplatném telefonním čísle 0800171717 nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese videokonference@ct.cz minimálně jeden pracovní den před termínem požadovaného poskytnutí služby. Službu lze využívat každý pracovní den od osmi do sedmnácti hodin.

TELECOM poskytuje službu videoRELACE na těchto místech

Město Adresa
Brno Jana Babáka 11/2733
České Budějovice Pražská 16
Liberec Nerudovo nám. 120
Ostrava Třída 1. máje 3
Pardubice Za pasáží 1609
Plzeň Lidická 20
Praha Novodvorská 1010/14B Praha 4
Ústí nad Labem Berní 1

Přehled základních cen služby videoRELACE
Cena za využití prostor poskytovatele v rámci služby videoRELACE/poskytnutí videoPOINTu

Délka trvání cena v Kč
do 30 minut 4 200
do 1 hodiny 7 900
do 2 hodin* 7 200
do 3 hodin* 6 600
do 4 hodin* 5 100
do 5 hodin* 4 700
více než 5 hodin* 4 400

Cena za spojení v rámci služby videoRELACE

místní volání 1,40 Kč/min./přenosový kanál B
meziměstské volání 3,40 Kč/min./přenosový kanál B
mezinárodní volání dle platného Ceníku mezinárodních telekomunikačních služeb (ISDN2-SPECIÁL

* za každou započatou hodinu

Ceny jsou včetně DPH (5%) a zahrnují asistenci vyškoleného specialisty. Minimální účtovaná doba poskytnutí videoPOINTu je 30 minut.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 22. května 2002 - středa