logo itpoint.cz

Volby a fotbalové mistrovství světa s mobilním telefonem T-Mobile

Se službou ClickW@P mají uživatelé sítě T-Mobile možnost sledovat nadcházející volby také prostřednictvím mobilního telefonu. Pro sportovní příznivce přináší služba ClickW@P aktuální zpravodajství z mistrovství světa ve fotbale a služba ClickFun nabízí loga a obrázkové zprávy s fotbalovou tematikou.

Speciální zpravodajský servis připravila pro své zákazníky společnost RadioMobil. Se službou ClickW@P mají uživatelé sítě T-Mobile možnost sledovat nadcházející volby také prostřednictvím mobilního telefonu. Vedle předvolebních průzkumů, zpráv o průběhu hlasování a konečných výsledků bude servis přinášet také přehledné tabulky s aktuálními volebními údaji. Pro sportovní příznivce přináší služba ClickW@P aktuální zpravodajství z mistrovství světa ve fotbale a služba ClickFun nabízí loga a obrázkové zprávy s fotbalovou tematikou.

Volby 2002

Na hlavní stránce ClickW@P a současně v sekci ClickInfo jsou pod odkazem Volby 2002 přichystány tři informační kanály. Kanál Statistiky a preference bude až do 11. června přinášet předvolební průzkumy a odhady. Kanál Výsledky bude nabízet přehled o průběhu hlasování i předběžné výsledky sčítání hlasů. Nové zprávy do něj budou zařazovány průběžně po celých 24 hodin, stejně tak jako do kanálu Tabulky. Ten bude k dispozici od 16. června až do vyhlášení konečných výsledků a nabídne tabulky s celostátními i krajskými výsledky voleb. Vedle názvů hlavních politických stran zde uživatel nalezne procentuální počty získaných hlasů, aktualizované průběžně po celý den podle postupně zveřejňovaných výsledků.

MS ve fotbale 2002

Aktuální zpravodajství z mistrovství světa ve fotbale je pro uživatele připraveno v sekci ClickInfo. Pod odkazem Výsledky bude možné najít textové zprávy, referující o průběhu a výsledcích jednotlivých zápasů, a kanál Tabulky nabídne přehledné pořadí jednotlivých týmů. Nová loga a obrázkové zprávy s tematikou fotbalu přináší služba ClickFun v kategorii "ms_fotbal".

 www.t-mobile.cz

Článek ze dne 31. května 2002 - pátek