logo itpoint.cz

VOLNÝ - partnerem pražského summitu NATO

Internetový poskytovatel VOLNÝ se bude podílet na organizaci zázemí summitu NATO, který se 21. a 22. listopadu koná v Praze. Jeho úkolem je zabezpečit připojení na internet pro 500 novinářů z celého světa v tiskovém středisku Kongresového centra Praha. Kapacita v hlavním městě byla za tímto účelem posílena.

Internetový poskytovatel VOLNÝ se bude podílet na organizaci zázemí summitu NATO, který se 21. a 22. listopadu koná v Praze. Jeho úkolem je zabezpečit připojení na internet pro 500 novinářů z celého světa v tiskovém středisku Kongresového centra Praha. Kapacita v hlavním městě byla za tímto účelem posílena. Na stránkách www.volny.cz můžete sledovat aktuální zpravodajství summitu NATO.

"Přistupujeme k tomuto úkolu velmi zodpovědně, neboť si uvědomujeme, že se jedná o prestižní záležitost a reprezentaci nejen pro naši společnost, ale pro celou Českou republiku jako organizátora tohoto summitu," zdůrazňuje generální ředitel COL Charles Peake a dodává: "Abychom předešli jakýmkoliv komplikacím, bude přímo v Kongresovém centru po celou dobu trvání summitu přítomna technická podpora VOLNÝ."

Společnost Czech On Line, a.s. (COL), provozovatel služby VOLNÝ zajistí maximálně kvalitní připojení. Za tímto účelem již posílila kapacitu připojení v celé Praze. COL poskytne veškeré služby související s pražským summitem zdarma.

Společnost Czech On Line, a. s. je předním alternativním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Obchodní aktivity na tuzemském trhu zahájila v roce 1995. V červenci 2000 vstoupil do společnosti strategický partner Telekom Austria AG, který se stal stoprocentním vlastníkem. V současné době tvoří tým Czech On Line a.s. 140 zaměstnanců. Zákazníkům poskytuje služby pod dvěma značkami Jet2Web Czech Republic a VOLNÝ.

Pod značkou VOLNÝ poskytuje připojení k internetu a celou řadu dalších služeb pro koncové uživatele (B2C). Pro tuto značku je charakteristické: snadný přístup k internetu zdarma, spolehlivé a rychlé připojení.

Volny ticker

Článek ze dne 8. listopadu 2002 - pátek