logo itpoint.cz

Vychutnejte si s Oskarem rok bez paušálu

Přejděte s firmou na Oskara a můžete až na rok zapomenout, že existují nějaké paušály. Do Oskarovy akce se může zapojit každý, kdo má IČO a odebere alespoň dvě SIM karty s tarifními programy Na jistotu nebo Na zisk ...

Oskar připravil pro všechny živnostníky a firmy speciální akci, která nemá v ČR obdoby. Pokud ještě letos přejdete se svou společností na Oskara, nebudete muset platit vůbec žádné měsíční paušály, a to až po dobu jednoho roku !

Pravidla akce jsou velmi jednoduchá. Paušální prázdniny získáte tak, že si mezi 1. říjnem a 31. prosincem pořídíte a aktivuje Oskarovy cenové plány Na jistotu nebo Na zisk. U tarifního programu Na jistotu vám Oskar odpustí paušál na celý rok, v případě cenového plánu Na zisk nebudete paušál platit půl roku. Můžete si tak být jisti, že s Oskarem zaplatíte jen to, co skutečně provoláte.

"Oskarova akce se vztahuje na každého, kdo má IČO a odebere alespoň 2 SIM karty," prohlásila Sylvie Scott, viceprezidentka pro prodej a marketing. "S Oskarem nemusíte být velká korporace, abyste si užili rok bez paušálu - Oskarovu firemní nabídku mohou využít i statisíce českých živnostníků."

Vaše společnost při přechodu na Oskara získá nejen paušální prázdniny, ale také všechny další nadstandardní výhody firemního zákazníka. Oskar vám nabídne například telefony za speciální ceny, vlastní číselnou řadu, privátní síť VPN a dokonce i příspěvky na tisk vizitek s vašimi novými telefonními čísly. Jestli chcete začít výhodněji telefonovat hned teď, zavolejte jednoduše na OskarBusinessKontakt 800 77 77 00 či pošlete email na business@oskarmobil.cz.

Oskara si už jako poskytovale svých mobilních služeb zvolily takové renomované firmy a organizace jako Contactel, Aliatel, Ericsson, Siemens, OMV, ABB, Canon, Český statistický úřad či krajské úřady Karlovy Vary a Vysočina.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 2. října 2002 - středa