logo itpoint.cz

Vyjádření Tiscali ke stavu internetového provozu

Ředitelství a systémové operační centrum Tiscali Česká republika se nachází v Dělnické ulici 12, v Praze 7 - Holešovicích. Jedná se o oblast města, které je v současné době také v ohrožení záplavovými vodami. I přes současné podmínky je Tiscali schopna pokračovat v zajišťování nepřerušeného přístupu na Internet a stejně tak i všechny ostatní služby společnosti, jako je provoz data centra, zahrnující web hosting a server hosting.

Ředitelství a systémové operační centrum Tiscali Česká republika se nachází v Dělnické ulici 12, v Praze 7 - Holešovicích. Jedná se o oblast města, které je v současné době také v ohrožení záplavovými vodami.

I přes současné podmínky je Tiscali schopna pokračovat v zajišťování nepřerušeného přístupu na Internet a stejně tak i všechny ostatní služby společnosti, jako je provoz data centra, zahrnující web hosting a server hosting.

V případě nutnosti Tiscali dočasně vypne své systémy, které následně po opadnutí vody opět restartuje. Jedná se pouze o možnost v nezbytném případě. Přesto chceme naše uživatele ujistit, že veškerá jejich data budou uložena a nedotknuta.

Uživatelé Tiscali mohou v případě dotazů kontaktovat zákaznické centrum Tiscali na telefonním čísle 049/5800058.

 www.tiscali.cz

Článek ze dne 15. srpna 2002 - čtvrtek