logo itpoint.cz

Vyšší rychlost připojení k internetu pro zákazníky Contactelu

Současná konektivita se nyní zvýšila na 1 Gigabit za vteřinu, což je momentálně nejrychlejší připojení nabízené na trhu.

Contactel nyní jako jediný z telekomunikačních provozovatelů nabízí všem svým zákazníkům desetinásobně vyšší kapacitu připojení do sítě NIX (sdružení poskytovatelů internetových služeb) než doposud. Současná konektivita se tak zvýšila na 1 Gigabit za vteřinu, což je momentálně nejrychlejší připojení nabízené na trhu. Zákazníci tuto změnu pocítí okamžitě v rychlejším zobrazování webových stránek, rychlejším stahování souborů a e-mailů a rychlejší době odezvy.

"Zvýšení rychlosti připojení znamená pro všechny naše internetové zákazníky vyšší uživatelský komfort, snížení nákladů na připojení k internetu a přístup k novým multimediálním službám, z nichž některé uvedeme na trh již v letošním roce," řekl Michal Čupa, generální ředitel Contactelu.

Contactel poskytuje své internetové služby všem svým zákazníkům na gigabitové páteřní síti a moderní internetové platformě, do níž loni investoval 50 mil. Kč. Výrazné zvýšení rychlosti připojení tak opětovně dokazuje, že se Contactel řadí k nejvýznamnějším poskytovatelům internetových, datových a hlasových služeb na českém trhu a že hlavním měřítkem úspěchu je pro něj spokojenost zákazníků.

 www.contactel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 11. února 2002 - pondělí