logo itpoint.cz

WAP pro krizové štáby a další instituce postižené povodní zdarma

Sdružení mobilních informačních systémů MIS nabízí zdarma krizovým štábům, městům a obcím a dalším institucím postiženým povodní, přenos informací pomocí mobilních sítí on-line protokolem WAP s redakčním systémem. K dispozici je internetový server a aplikace s redakčním systémem, jehož pomocí lze operativně na vytvořenou wapovou adresu města, obce, instituce vkládat aktuální informace.

Sdružení mobilních informačních systémů MIS nabízí zdarma krizovým štábům, městům a obcím a dalším institucím postiženým povodní, přenos informací pomocí mobilních sítí on-line protokolem WAP s redakčním systémem.

K dispozici je internetový server a aplikace s redakčním systémem, jehož pomocí lze operativně na vytvořenou wapovou adresu města, obce, instituce vkládat aktuální informace.

Jediné, co je třeba, je zveřejnit wapovou adresu, pod kterou najdou občané potřebné informace. Administrační práci se systémem je možné vyzkoušet na adrese http://demo.datamobil.cz/admin

Systém již využívají například :

V případě zájmu jsme připraveni operativně pomoci, nastavit potřebné parametry a poskytnout odbornou pomoc při zavedení systému.

Podrobné informace :

Ing. Jaroslav Houška
e-mail : jhouska@on2000.cz
mobil: 0603 548 872

Ing. Václav Vydra
e-mail: v.vydra@zettel.cz
mobil: 0602 346 248

Článek ze dne 29. srpna 2002 - čtvrtek