logo itpoint.cz

Web Conference - služba, která šetří čas i peníze

Společnost Contactel uvádí na trh profesionální službu Web Conference, která významně šetří nejen náklady na cestování a organizaci schůzek, ale i spoustu neefektivně stráveného času. Je velmi efektivním nástrojem pro pracovní schůzky, školení zaměstnanců ze vzdálených poboček, partnerů a zákazníků, pro odborné konference a jiné aktivity, které tradičně vyžadují osobní jednání.

Společnost Contactel uvádí na trh profesionální službu Web Conference. Služba Web Conference významně šetří nejen náklady na cestování a organizaci schůzek, ale i spoustu neefektivně stráveného času.

Služba Web Conference je velmi efektivním nástrojem pro pracovní schůzky, školení zaměstnanců ze vzdálených poboček, partnerů a zákazníků, pro odborné konference a jiné aktivity, které tradičně vyžadují osobní jednání. Prostřednictvím internetu mohou účastníci Web Conference společně zpracovávat, prohlížet a komentovat prezentace v PowerPointu, sdílet digitální dokumenty, kresby a interaktivně s nimi pracovat. Konference je řízena moderátorem, jímž je obvykle zástupce pořadatelské společnosti.

"Web Conference umožňuje vytvářet virtuální internetové konferenční místnosti pro neomezený počet účastníků," říká David Capoušek, ředitel vývoje produktů společnosti Contactel. "Jedinou podmínkou účasti je počítač s internetovým prohlížečem a přístup k internetu." Nejnižší rychlost připojení k internetu pro účastníky konference je 56 kb/sec.

Ještě efektivnější je Web Conference v kombinaci se službou konferenčních hovorů (Conference Call) prostřednictvím linky (0)800. Kombinace obou služeb tak nabízí soudobou alternativu "kamenné" zasedací místnosti.

Obě tyto služby jsou rovněž součástí nabídky Contactelu pro koncept práce z domova - Homeworking.

 www.contactel.cz

Článek ze dne 4. září 2002 - středa