logo itpoint.cz

Z telefonních automatů bylo odesláno přes milion SMS zpráv

Službu odesílání SMS zpráv a e-mailů z veřejných telefonních automatů zavedl Český Telecom od 1.června 2002. Současně s touto službou byly představeny i multifunkční čipové karty TRICK, která nahrazují dosavadní telefonní karty. Ty je možné používat souběžně s TRICKem do konce roku, tedy do 31.12. 2002.

Více než milion krátkých textových zpráv (SMS) a e-mailů již odeslali zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a.s., z telefonních automatů prostřednictvím multifunkčních karet TRICK.

Službu odesílání SMS zpráv a e-mailů z veřejných telefonních automatů zavedl ČESKÝ TELECOM, 1.června 2002. Současně s "eSeMeSkováním" byly společností představeny multifunkční čipové karty TRICK, která nahrazují dosavadní telefonní karty. Ty je možné používat souběžně s TRICKem do konce roku, tedy do 31.12. 2002. Zákazníkům tak zbývají necelé tři týdny na jejich protelefonování.

Těm, kteří svou telefonní kartu dosud nevybalili z originálního obalu, umožňuje ČESKÝ TELECOM vyměnit si ji rovnou za kartu TRICK. To lze buď osobně v prodejních místech společnosti TELEPOINT (zde výměna proběhne na počkání), prodejnách TELEPOINT PARTNER, nebo poštou. Do jednoho měsíce jim bude doručena karta nová, a to v odpovídající hodnotě měněné karty. Vyměňovat staré telefonní karty (v původním obalu) bude možné až do 31.března 2003.

Karty TRICK jsou vydávány v hodnotách 200 Kč a 300 Kč. Pro výměnu nepoužitých starých karet (v původním obalu) za nové je určena omezená série v dříve prodávaných hodnotách. K dnešnímu dni již ČESKÝ TELECOM prodal 1 050 000 kusů multifunkčních karet TRICK.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 16. prosince 2002 - pondělí