logo itpoint.cz

Zájem o objednávky přes internet u zákazníků Českého Telecomu stoupá

Téměř 80 000 návštěvníků využilo v 1. pololetí roku 2002 webové stránky Českého Telecomu k objednávce nové či ke změně stávající služby

Téměř 80 000 návštěvníků využilo v 1. pololetí roku 2002 webové stránky Českého Telecomu k objednávce nové či ke změně stávající služby. Největší zájem byl o programy HOME a sezónní cenový program Internet za polovinu, který si od 13.5. do 30.6. objednalo přes 6 600 zákazníků.

O oblibě této služby, která umožní strávit navíc zdarma na internetu jednou tolik, než kolik uživatel zaplatí, svědčí i fakt, že více než 90% uživatelů, kteří se na webových stránkách Českého Telecomu seznámilo s nabídkou Internet za polovinu, si službu prostřednictvím internetu rovněž objednalo.

"Internet považujeme za důležitý prostředek komunikace a proto jsme velice rádi, že veřejnost naše webové stránky hojně využívá. Naším úkolem je nadále zlepšovat jejich kvalitu a touto moderní možností nabídnout veřejnosti co největší spektrum služeb a informací o dění v naší společnosti", sdělila Dana Dvořáková, výkonná ředitelka komunikace.

Celkově za první pololetí tohoto roku shlédlo stránky Českého Telecomu okolo 453 000 návštěvníků (počítáno na unikátní IP adresy). Nejvíce navštěvovanou stránkou v měsíci červnu byla stránka týkající se celoplošného přečíslování, které proběhne v noci z 21.na 22.9. (www.telecom.cz/precislovani).

Objednat přes web Českého Telecomu je možné zřízení euroISDN včetně všech produktových balíčků, zřízení, přeložení a převod účastnictví telefonní stanice, změnu cenového programu (včetně internetového), služby k hovorům včetně služby PříTel a TeamTel, změnu identifikačních údajů, memobox e-mail a také koncové zařízení.

Na základě ankety časopisu e-biz ze září 2001 se internetové stránky Českého Telecomu umístily na prvním místě v žebříčku sta největších firem v České republice Czech Top 100. Hodnocena byla přehlednost, množství informací, aktualizace a další.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 2. srpna 2002 - pátek

Začínáme s kolaborativními roboty