logo itpoint.cz

Zákazníci Eurotelu si mohu zdarma vyzkoušet mobilní přístup na internet

Speciální akce Eurotelu nabízí přístup na internet 3 měsíce zdarma. Každý smluvní zákazník společnosti Eurotel si od 1. března 2002 může zdarma vyzkoušet přístup na internet ze svého mobilního telefonu.

Každý smluvní zákazník společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. si od 1.března 2002 může zdarma vyzkoušet přístup na internet ze svého mobilního telefonu. Pokud si ke svému hlasovému tarifu aktivuje program Data, neplatí tři měsíce žádný poplatek a každý měsíc získá zdarma 100 minut a 2 MB pro přístup na službu Mobilní internet (připojení k síti internet pomocí mobilního telefonu).

"Jednou z klíčových služeb mobilní komunikace budoucnosti je přístup na internet," říká Glenice Maclellan, výkonná ředitelka marketingu Eurotelu. "Chceme přesvědčit naše zákazníky o výhodách této služby a nejlepší metodou je dát jim šanci si to vyzkoušet," dodává.

K přístupu na internet nabízí Eurotel jako jediný operátor v České republice obě dvě technologie rychlého přenosu dat - GPRS i HSCSD. Technologie HSCSD umožňuje přístup na internet garantovanou rychlostí až 43,2 kb za vteřinu, což je rychlost srovnatelná s běžným přístupem na internet pomocí pevné telefonní linky. Technologie GPRS umožňuje zákazníkovi neustálé připojení k internetu a placení pouze za přenesená data, ne za čas strávený prohlížením internetových stránek. Pro využití jedné z těchto dvou technologií si zákazník může vybrat z nabídky 14 mobilních telefonů, které se prodávají v distribuční síti Eurotelu.

Mobilní přístup na internet si mohou vyzkoušet všichni zákazníci společnosti Eurotel, kteří si v období od 1. 3. do 31. 5. 2002 aktivují program DATA. První tři měsíce neplatí za tuto službu žádný měsíční poplatek a navíc v každém z těchto tří měsíců dostanou 100 volných minut plus 2 MB pro připojení ke službě Mobilní internet. Po vyčerpání bonusu je služba účtována podle standardního ceníku programu DATA, který nabízí přístup na internet za 2 Kč za minutu či 0,03 Kč za 1 kB přenesených dat. Nabídka není vázána na podepisování žádného dlouhodobého závazku ani koupi telefonu. Program si lze jednoduše aktivovat ve značkových prodejnách společnosti Eurotel nebo na Eurotel lince *11.

Nabídku služeb a servisu doplňuje snížení dotované ceny telefonu Nokia 6210, a to na 5995 Kč (cena včetně DPH 22%). Současní zákazníci mohou využít zvýhodněnou nabídku v rámci programu Mobil+. Zákazník může také požádat o radu a technickou pomoc v 96 značkových prodejnách společnosti Eurotel.

 www.eurotel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 1. března 2002 - pátek