logo itpoint.cz

Zákazníci Internet OnLine mohou využít výhodné nabídky aplikačních služeb asp1000

Ke všem svým službám pod značkou Internet OnLine nyní Internet OnLine nabízí aplikační služby společnosti asp1000 se slevou 20 %. asp1000 je předním poskytovatelem CRM řešení v České republice.

ČESKÝ TELECOM, a.s. prostřednictvím svého odštěpného závodu Imaginet nabízí ke všem svým službám pod značkou INTERNET OnLine aplikační služby společnosti asp1000, předního poskytovatele CRM řešení v České republice. Každý zákazník může od června využít, a to se slevou 20 % na veškeré poplatky spojené s jejich využíváním, tyto aplikace :

"Jde nám především o využití Internetu jako nástroje pro snadnější a efektivnější podnikání. asp1000 poskytuje především malým a středním společnostem možnost vypořádat se s palčivými problémy rychle a bez investic. To je důvod, proč jsme se rozhodli formou zvláštní nabídky ještě více zpřístupnit uživatelům služeb INTERNET OnLine tyto užitečné aplikační služby," řekl výkonný ředitel pro marketing a prodej odštěpného závodu Imaginet Tomáš Budník.

Aplikační služby asp1000 řeší typickou problematiku spojenou s životem běžné malé nebo střední firmy, usnadňují sdílení informací o zákaznících a mapují historii kontaktů, schůzek a aktivit. Napomáhají k efektivnímu řízení týmu rozptýlených obchodníků a ulehčují týmovou spolupráci s partnery nebo vzdálenými pobočkami. Nabízejí také jednoduché, ale bezpečné sdílení dokumentů na Internetu a vytváření či rozesílání dotazníků s minimálními náklady a vysokou návratností.

Jan Maxa, generální ředitel asp1000 dodává : "Naše aplikační služby provozujeme na infrastruktuře IOL a vzhledem k majetkovému podílu Českého Telecomu v asp1000 sdílíme i některé další obchodní a administrativní činnosti. Výsledkem je, že poskytnout naše služby zákazníkovi IOL nás stojí o něco méně. A my jsme se společně rozhodli podělit se o tyto úspory právě se zákazníky formou zvláštní cenové nabídky."

Informace o všech produktech a službách INTERNET OnLine získáte i na bezplatné telefonní lince 0800184084.

 www.iol.cz

Článek ze dne 6. června 2002 - čtvrtek