logo itpoint.cz

Zákazníci sítě Paegas mohou dobíjet Twist karty prostřednictvím SMS

Po pilotním provozu, který probíhal na vybraných bankomatech v Praze, si nyní všichni zákazníci sítě Paegas mohou novou službu Twist dobíjení přes SMS zaregistrovat na více než 200 bankomatech Komerční banky po celé České republice.

Možnost přímého dobíjení předplacených karet Twist pouhým odesláním SMS nabízí svým zákazníkům jako jediný domácí operátor společnost RadioMobil. Po pilotním provozu, který probíhal na vybraných bankomatech v Praze, si nyní všichni zákazníci sítě Paegas mohou novou službu Twist dobíjení přes SMS zaregistrovat na více než 200 bankomatech Komerční banky po celé České republice. Prostřednictvím SMS lze dobíjet kredit vlastní Twist karty i Twist karty jiné osoby. Dobíjení je možné provádět odkudkoliv, tedy i ze zahraničí.

"Naše nová služba je další z cest, jak zákazníkům dobíjení předplacených karet co nejvíce usnadnit a urychlit. Zákazník již nemusí kupovat dobíjecí kupony ani pokaždé vyhledávat bankomat, u něhož by si mohl kredit dobít. Stačí, aby se u bankomatu jednou zaregistroval, a pak již může dobíjet kredit prostřednictvím SMS odkudkoliv," říká Jiří Hájek, tiskový mluvčí společnosti RadioMobil.

Twist dobíjení přes SMS je určeno všem zákazníkům sítě Paegas vybaveným platební kartou Komerční banky. Služba se jednorázově registruje prostřednictvím bankomatů KB a pro každé dobití pak již pouze stačí poslat SMS. Při registraci zákazník zvolí v bankomatu položku "SMS dobíjení" a poté "Registrace". Následně zadá číslo telefonu (bez nuly na začátku), které tak bude registrováno na jeho platební kartu a ze kterého poté bude moci dobíjet. Po úspěšné registraci zákazník obdrží potvrzení s kódem DPIN. Pro samotné dobíjení již není nutno vyhledávat žádný bankomat – kredit lze dobíjet přímo přes SMS.

Se službou Twist dobíjení přes SMS může zákazník dobíjet vlastní telefon, který zaregistroval na svoji platební kartu, i telefon jiné osoby.

O úspěšném dobití je zákazník informován formou potvrzující SMS.

Prostřednictvím Twist dobíjení přes SMS lze dobíjet kredit částkou od 400 do 4000 Kč. Maximální týdenní dobíjecí limit pro jednu platební kartu je 10 000 Kč a pro jedno telefonní číslo 4000 Kč. Stejně jako u jiných způsobů nekuponového dobíjení získá zákazník 10% bonus z dobíjené částky.

Vedle této nejnovější služby má zákazník na výběr z celé řady dalších možností, jak přímo dobít kredit Twist karty. Pro nekuponové dobíjení jsou zákazníkovi k dispozici bankomaty KB a ČSOB, kde lze pomocí platební karty přímo dobít kredit částkou v rozmezí 200 až 4000 Kč. Další možností je přímé dobíjení prostřednictvím terminálů CCS na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice. Majitelé účtu u GE Capital Bank mohou navíc přímo dobít kredit Twist karty přes GSM banking. I nadále je samozřejmě možné využít také klasické kuponové dobíjení.

 www.paegas.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 5. března 2002 - úterý