2N Telekomunikace se drží na čele českých telekomunikačních firem

Společnost 2N Telekomunikace se opakovaně umístila v žebříčku ankety Českých 100 nejlepších, kterou pořádá společnost Comenius ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR. V celkovém pořadí obsadila 30. místo. Ještě významnější je skutečnost, že figuruje na 10. místě mezi firmami z oblasti informačních a komunikačních technologií a dokonce na 4. místě mezi telekomunikačními společnostmi.

Společnost 2N Telekomunikace se opakovaně umístila v žebříčku ankety Českých 100 nejlepších, kterou pořádá společnost Comenius ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR. V celkovém pořadí obsadila 30. místo. Ještě významnější je skutečnost, že figuruje na 10. místě mezi firmami z oblasti informačních a komunikačních technologií a dokonce na 4. místě mezi telekomunikačními společnostmi. Před ní jsou pouze T-Mobile, Eurotel a Český Telecom.

Cílem hnutí "ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH" je v celonárodním měřítku vyhodnotit, zviditelnit a veřejně ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Systém hodnocení se v maximální míře opírá o konkrétní znalosti a zkušenosti širokého okruhu vybraných odborníků. Celkově se jedná o cca 25 000 respondentů. Základním a jediným měřítkem konečného umístění je četnost nominací udělených jednotlivými respondenty.

Mezi hodnotícími odborníky jsou členové vlády, poslanci a senátoři Parlamentu ČR, vedoucí pracovníci centrálních orgánů, ČNB, vysokých a odborných škol, profesních asociací a výzkumných pracovišť. Další představitelé, kteří o pořadí rozhodují, jsou přední pracovníci průmyslových podniků, představitelé bank, leasingových společností, poradenských a auditorských firem, hotelů, obchodních firem zaměřených na tuzemský trh stejně jako na zahraniční obchod.

Jak dokazují výsledky, již několik let po sobě se společnosti 2N daří vylepšovat svou pozici mezi nejlepšími českými firmami. "Děláme vše proto, abychom podpořili další růst 2N jako firmy evropských i světových kvalit. Snažíme se maximálně využívat znalostí trhu, naslouchat zákazníkům a převtělovat jejich požadavky do nabízených produktů a služeb. Umístění naší společnosti považujeme zejména za úspěch našich lidí a za výsledek jejich osobního růstu. Potvrzuje se tím, že firmy se od sebe budou lišit zejména potenciálem svých lidí. Proto se rozvoji našich lidí chceme dále soustavně věnovat," komentuje výsledky 2N v anketě Miroslav Hofman, předseda představenstva společnosti.

2N Telekomunikace

Článek ze dne 8. prosince 2003 - pondělí

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...