logo itpoint.cz

2N Telekomunikace si vybrala agenturu ExMise Public Relations

Společnost 2N Telekomunikace se rozhodla zahájit spolupráci s agenturou ExMise Public Relations. Hlavními úkoly agentury bude navrhnout dlouhodobý komplexní program komunikace společnosti, posílit vztahy s médii a realizovat nové projekty jak směrem k odborné veřejnosti, tak i uvnitř rozsáhlé partnerské sítě.

Společnost 2N Telekomunikace, která je renomovaným tuzemským výrobcem telekomunikačních zařízení a dodavatelem produktů i služeb pro oblast informačních a komunikačních technologií, se rozhodla zahájit spolupráci s agenturou ExMise Public Relations. Hlavními úkoly agentury bude navrhnout dlouhodobý komplexní program komunikace společnosti, posílit vztahy s médii a realizovat nové projekty jak směrem k odborné veřejnosti, tak i uvnitř rozsáhlé partnerské sítě.

Společnost 2N se tímto krokem zařadila po bok renomovaných technologických klientů agentury ExMise Public Relations, mezi něž patří například firmy Bentley Systems, Corpus Solutions, Český Telecom, LCS International, Lucent Technologies, Novell, Sybase a další.

"Spolupráci s agenturou ExMise jsme si vyzkoušeli na několika menších projektech již v průběhu loňského roku," poznamenává Tomáš Trefný, obchodní ředitel společnosti 2N Telekomunikace. "Vedle profesionálního přístupu k celé problematice vztahů s veřejností si velice ceníme i značných odborných zkušeností týmu, který pro nás pracuje, ve sféře telekomunikací i IT."

"Společnost 2N Telekomunikace dobře doplňuje portfolio našich současných klientů z oblasti informačních a komunikačních technologií, což umožňuje využít synergických efektů k poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou," dodává Václav Pavelka, výkonný ředitel agentury ExMise Public Relations.

2N

Článek ze dne 27. ledna 2003 - pondělí