logo itpoint.cz

ADSL od Tiscali až na 3 měsíce zdarma

Zákazníci, kteří podepíší dvouletou smlouvu o využívání služby Tiscali ADSL, budou první tři měsíce službu využívat zdarma a ti, kteří uzavřou pouze jednoletou smlouvu, získají zdarma první měsíc využívání služby Tiscali ADSL. Nabídka využívání služby zdarma se nevztahuje na instalační náklady a na měsíční poplatek za pronájem ADSL modemu a je platná pro zákazníky, kteří podepíší smlouvu do 30. června 2003.

Společnost TISCALI, která před třemi týdny spustila službu TISCALI ADSL pro uživatele Internetu z řad domácností a firem ve více než 75 městech republiky oznámila, že zákazníci, kteří podepíší dvouletou smlouvu o využívání služby TISCALI ADSL, budou první tři měsíce službu využívat zdarma (celková úspora od 3 897,- Kč po 31 797,- Kč). Zákazníci, kteří uzavřou pouze jednoletou smlouvu, získají zdarma první měsíc využívání služby TISCALI ADSL (celková úspora od 1 299,- Kč po 10 599,- Kč). Nabídka využívání služby zdarma se nevztahuje na instalační náklady a na měsíční poplatek za pronájem ADSL modemu a je platná pro zákazníky, kteří podepíší smlouvu do 30. června 2003.

Kromě toho, že pro uživatele snižuje cenu připojení k Internetu přes ADSL, společnost TISCALI dále doufá, že její jedinečná nabídka služby ADSL zdarma pomůže vyvolat ještě větší zájem zákazníků o vysokorychlostní širokopásmovou internetovou technologii a zároveň nasměruje pozornost zákazníků na značku TISCALI ADSL.

"TISCALI je již nyní nejoblíbenějším poskytovatelem internetových služeb zdarma v České republice", řekl Naveed Gill, generální ředitel TISCALI Česká republika. "Počínaje dneškem se TISCALI stane rovněž nejoblíbenějším národním poskytovatelem ADSL zdarma, a to přinejmenším po dobu prvních měsíců využívání služby. Poté předpokládáme, že se staneme nejoblíbenějším poskytovatelem ADSL vůbec, a to nejen kvůli námi nabízené ceně, ale rovněž kvůli jedinečné internetové konektivitě, službám zákazníkům a zákaznické podpoře, které TISCALI poskytuje."

Uživatelům z řad domácností a malých firem nabízí TISCALI dvě možnosti: poskytování neomezeného přístupu k Internetu o přenosových rychlostech 192/64 kb/s za měsíční poplatek 1 299,- Kč nebo 320/128 kb/s za 2 199,- Kč měsíčně. Uživatelům je účtován jednorázový instalační poplatek ve výši 1 600,- Kč a měsíční poplatek 150,- Kč za pronájem ADSL modemu potřebného k využívání této služby. Ceny jsou bez DPH.

Firmám nabízí TISCALI tři úrovně služby ADSL: od 256/64 kb/s za cenu 3 199,- Kč měsíčně, přes 512/128 kb/s za 5 599,- Kč měsíčně až po 1 024/256 kb/s za 10 599,- Kč měsíčně. Uživatelé platí jednorázový instalační poplatek ve výši 4 900,- Kč a měsíční poplatek za pronájem modemu 500,- Kč. Ceny jsou bez DPH.

Úplný přehled informací o TISCALI ADSL najdete na stránkách adsl.tiscali.cz. Informace o ostatních vysokorychlostních širokopásmových službách nabízených TISCALI, včetně TISCALI SAT a TISCALI Wi-Fi, získáte na telefonním čísle zákaznického centra 800 184 184 a na webové stránce věnované této problematice broadband.tiscali.cz.

Tiscali

Článek ze dne 6. května 2003 - úterý