logo itpoint.cz

ADSL za korunu, balíček za čtvrtinu - od Volný

Společnost Czech On Line, přední poskytovatel internetových služeb pod značkou VOLNÝ, nabízí v době od 10. do 30. 12. 2003 vysokorychlostní připojení k internetu VOLNÝ ADSL za symbolickou 1,- Kč. Ve vánoční akci padá i cena samoinstalačního ADSL balíčku na čtvrtinu své ceny. Samoinstalační ADSL balíček lze nyní zakoupit i ve všech elektroprodejnách DATART.

Společnost Czech On Line, přední poskytovatel internetových služeb pod značkou VOLNÝ, nabízí v době od 10. do 30. 12. 2003 vysokorychlostní připojení k internetu VOLNÝ ADSL za symbolickou 1,- Kč. Ve vánoční akci padá i cena samoinstalačního ADSL balíčku na čtvrtinu své ceny.

Vánoční nabídka připojení VOLNÝ ADSL zahrnuje aktivační poplatek a 1 měsíc provozu služby zdarma. To znamená úsporu 3 443,- Kč při rychlosti 1024/256 kbit/s a 2 446,- Kč při rychlosti 512/128 kbit/s. VOLNÝ také výrazně zlevňuje samoinstalační ADSL balíček. Balíček obsahuje aktivační poplatek, ADSL modem a kredit ve výši 100,- Kč na volání z pevné telefonní linky přes službu VOLBA 1020.

Oproti standardní ceně 3.999,- Kč je jeho vánoční cena jen 999,- Kč včetně DPH.

Při podpisu smlouvy na 1 rok uživatelé získají v obou případech kromě časově neomezeného a několikanásobně rychlejšího připojení k internetu než je klasická vytáčená linka také další výhody. Obdrží například e-mailovou schránku s nadstandardními parametry, inteligentním antispamovým filtrem a antivirovou ochranou, prostor pro webové stránky (VOLNÝ web hosting), prostor pro digitální fotografie (VOLNÝ Album) a pevnou IP adresu. Telefonní linku zákazníci využijí souběžně pro připojení k internetu, telefonování i faxování.

Všechny služby VOLNÝ ve vánoční akci je možné objednat přes webové stránky ( http://sluzby.volny.cz ) nebo telefonicky na Zákaznickém centru (tel. : 246 000 333).

Samoinstalační ADSL balíček lze nyní zakoupit i ve všech elektroprodejnách DATART.

Volný

Článek ze dne 12. prosince 2003 - pátek