Alcatel a HP s poskytovateli telekomunikačních služeb představili řešení pro malé a střední podniky

Společnosti Alcatel a HP oznámily, že budou společně vyvíjet a prodávat program Ready Office - balík pokročilých integrovaných IT a telekomunikačních řešení speciálně připravených pro malé a střední podniky (SMB). Na trh tak přichází modulární řešení, které odpovídá na potřeby tohoto segmentu trhu – od dodávek hardwaru, přes software až po přístup k síti, hlas, data a multimediální služby.

Společnosti Alcatel a HP oznámily, že budou společně vyvíjet a prodávat program Ready Office - balík pokročilých integrovaných IT a telekomunikačních řešení speciálně připravených pro malé a střední podniky (SMB). Na trh tak přichází modulární řešení, které odpovídá na potřeby tohoto segmentu trhu – od dodávek hardwaru, přes software až po přístup k síti, hlas, data a multimediální služby.

Společnost France Telecom bude prvním poskytovatelem telekomunikačních služeb, který se k této iniciativě společností Alcatel a HP připojí. Balík řešení bude k dispozici formou "pla za používání" a bude tak moci vždy odpovídat aktuálním potřebám růstu malých a středních podniků. Komunikaci mezi poskytovateli služeb a uživateli programu Ready Office bude zprostředkovávat jediný kontakt a podniky malé a střední velikosti budou s pomocí Ready Office snadno schopny integrovat hlas, data a internetový přístup na základě bezproblémově spolupracujících a snadno ovladatelných technologií.

"Dohoda s HP působí násobí znalosti Alcatelu o poskytovatelích služeb a podtrhuje naše přední pozice v širokopásmovém přístupu a v prodeji rozsáhlých komunikačních řešení zákazníkům po celém světě. Nyní můžeme malým a středním podnikům nabídnout nepestřejší balík obchodních služeb, jaký je na trhu k dispozici," řekl předseda správní rady a výkonný ředitel společnosti Alcatel Serge Tchuruk. "Pokud si poskytovatelé telekomunikačních služeb vyberou nabídku společností Alcatel a HP, rozšíří se jejich zákaznická báze v oblasti malých a středních podniků a zlepší se loajalita jejich zákazníků", dodal Tchuruk.

Alcatel a HP spolupracují s poskytovateli telekomunikačních služeb na celém světě, aby malým a středním podnikům nabídli hlasové, datové a multimediální aplikace týkající se IT (podpora PC, vzdálená konfigurace a správa, softwarové upgrady) a komunikačních služeb (telefonie, zpracování elektronických zpráv, konference, kontaktní centra).

"HP je se svým ročním obratem přesahujícím 21 mld. dolarů největší světovou společností v tržním segmentu středních a malých firem. Jsme potěšeni, že můžeme společně se společností Alcatel připravit integrovaná řešení navržená tak, aby minimalizovala problémy s nákupem a nastavením nakoupené technologie, kterým musí malé a střední podniky čelit. Tato společná nabídka umožní malým a středním podnikům, aby ze svého IT a telekomunikací vytěžili více a současně se mohli více věnovat svému předmětu podnikání", řekla Carly Fiorina, předsedkyně správní rady a výkonná ředitelka společnosti HP.

HP

Článek ze dne 17. října 2003 - pátek

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...