logo itpoint.cz

Aliatel nabízí vytáčené připojení k Internetu

Od 1. dubna začíná Aliatel nabízet výhodné a snadné připojení k Internetu v rámci služby Business Call Smart. Od 15. 4. 2003 pak bude tato služba obohacena o doplňkové služby, jakými jsou např. možnost zřízení e-mailové schránky nebo prezentace webových stránek. Ceny vytáčeného přístupu k internetu jsou stanoveny na 0,95 Kč/min. ve špičce a 0,45 Kč/min. mimo špičku.

Společnost Aliatel, jako první alternativní operátor v České republice, začala počátkem letošního roku nabízet službu Business Call Smart (BCS) na principu předvolby operátora. Od 1. 4. 2003 pak přichází s nabídkou výhodného a snadného připojení k Internetu v rámci služby Business Call Smart. Od 15. 4. 2003 bude tato služba obohacena o doplňkové služby, jakými jsou např. možnost zřízení e-mailové schránky nebo prezentace webových stránek.

Ceny vytáčeného přístupu k internetu jsou stanoveny na 0,95 Kč/min. ve špičce a 0,45 Kč/min. mimo špičku. Služba je účtována po dvouminutových intervalech. Rychlost vytáčeného přístupu k internetu je až 128 kbit/s v závislosti na kvalitě modemu a typu linky (analogová nebo ISDN).

Na rozdíl od podobných služeb poskytovaných jinými operátory telefonní služba Business Call Smart neobsahuje žádné aktivační poplatky, ani měsíční paušál. Služba, k níž zákazník nepotřebuje žádné přídavné zařízení, je standardně zřizována během několika dnů. Kromě příznivých cen a zajímavých množstevních slev, mezi její další výhody patří i např. účtování hovorného po sekundách nebo 5% sleva na volání do tří zahraničních destinací dle vlastního výběru.

Služba Business Call Smart využívající Pevnou předvolbu operátora umožňuje zákazníkům volat prostřednictvím sítě společnosti Aliatel, aniž by museli vytáčet čtyřmístnou předvolbu nebo používat jakékoliv přídavné směrovací zařízení. Stačí jen podepsat smlouvu a o vše ostatní se už postará společnost Aliatel. Služba je vhodná pro všechny typy firem, drobné podnikatele či domácnosti, které za telefonní hovory zaplatí měsíčně více než 500 Kč.

Aliatel

Článek ze dne 9. dubna 2003 - středa