Bluetone umožňuje odesílání SMS zdarma

České radiokomunikace přicházejí po levném volání do sousedních zemí s další zajímavou novinkou - čas, který uživatelé služby Bluetone Internet Free stráví na Internetu, budou moci vyměnit za volné SMS zprávy. Stačí se připojit prostřednictvím dial-up služby Bluetone Internet Free a za každých 15 minut ve špičce a 30 minut mimo špičku, které zákazník stráví na Internetu, dostane 1 bod. Po ukončení každého připojení se mu získané body připíší na jeho bodový účet a každý získaný bod může pak proměnit vjednu SMS zprávu ...

České radiokomunikace přicházejí po levném volání do sousedních zemí s další zajímavou novinkou. "Čas, který uživatelé služby Bluetone Internet Free stráví na Internetu, budou moci vyměnit za volné SMS zprávy," řekl dnes Ing. Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb ČRa.
Systém je úplně jednoduchý - stačí se připojit prostřednictvím dial-up služby Bluetone Internet Free a za každých 15 minut ve špičce a 30 minut mimo špičku, které zákazník stráví na Internetu, dostane 1 bod. Po ukončení každého připojení se mu získané body připíší na jeho bodový účet. Každý získaný bod může pak proměnit vjednu SMS zprávu a poslat ji komukoliv na mobil či do pevné sítě (samozřejmě, bude-li tato síť podporovat SMS).

Do systému SMS na webovém rozhraní se bude přistupovat buď přes e-mailovou schránku uživatele na free.bluetone.cz nebo prostřednictvím samostatné stránky sms.bluetone.cz. Každý uživatel ihned po přihlášení zjistí, kolik SMS zpráv může na základě získaných bodů odeslat.

Pokud nebude mít příjemce zprávy nedostupný mobilní telefon, jsou SMS zprávy doručovány během několika sekund. Vopačném případě je životnost SMS zprávy 24 hodin - pokud se za tuto dobu nepodaří síti Bluetone zprávu doručit, bude vymazána. Během jednoho dne bude moci jeden uživatel odeslat prostřednictvím SMS brány Bluetone maximálně 100 krátkých textových zpráv. Zprávy nebudou obsahovat žádné reklamní texty a velikost jedné SMS bude maximálně 160 znaků.

Detailní informace lze získat v zákaznickém centru ČRa na bezplatném čísle 800 400 200 nebo na www.bluetone.cz, kde je také možno zaregistrovat si službu Bluetone Internet Free.

ČRA

Článek ze dne 23. září 2003 - úterý

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...