logo itpoint.cz

České dráhy se rozhodly pro profesionální služby Eurotelu

Společnost Eurotel Praha zvítězila ve výběrovém řízení na komplexní firemní řešení mobilní komunikace a prodloužila svou smlouvu se společností České dráhy, a.s. Obnovení kontraktu znamená dodávku komplexního řešení mobilní komunikace pro více než 4 300 mobilních telefonů.

Společnost Eurotel Praha zvítězila ve výběrovém řízení na komplexní firemní řešení mobilní komunikace a prodloužila svou smlouvu se společností České dráhy, a.s.

"Obnovení kontraktu znamená dodávku mobilních služeb pro více než 4300 mobilních telefonů," říká Zuzana Řezníčková, výkonná ředitelka divize prodeje Eurotelu. "Nové uzavření rámcové smlouvy navíc Českým drahám přinese úsporu 32% nákladů na služby mobilní komunikace oproti předchozímu stavu."

Ve výběrovém řízení stanovily České dráhy kromě běžně poskytovaných hlasových služeb i další kritéria, jako například nabídka služeb VPN, rozsah a pokrytí sítě GSM, speciální SMS aplikace, obměna a modernizace telefonů, příslušenství, nebo pozáruční servis.

České dráhy jsou spokojeným zákazníkem Eurotelu již řadu let. Po vypršení smlouvy na poskytování mobilních telekomunikačních služeb České dráhy vyhlásily výběrové řízení, kterého se zúčastnili všichni tři mobilní operátoři. Na základě jeho výsledku rozhodly České dráhy pokračovat ve využívání služeb společnosti Eurotel.

"Přestože na trhu panuje ostrý konkurenční boj, o služby Eurotelu je i mezi firemní klientelou stále velký zájem. Náš úspěch tkví v šíři nabízených služeb šitých na míru zákazníkům, ve výhodných sazbách a profesionální péči našich pracovníků," dodává Zuzana Řezníčková.

Eurotel

Článek ze dne 30. května 2003 - pátek