logo itpoint.cz

Český Telecom uzavírá smlouvy s partnery na nabídku rychlejšího ADSL

Český Telecom úspěšně pokračuje v jednáních o rozšíření obchodní spolupráce při poskytování širokopásmového přístupu k internetu podle inovované nabídky velkoobchodních služeb. Díky novým službám Carrier Broadband Plus a Carrier Broadband Extra budou moci naši velkoobchodní partneři nabídnout svým koncovým zákazníkům od 15. září 2003 rychlejší přístup k internetu, vlastní koncové zařízení a nebo samoinstalační balíček.

Český Telecom úspěšně pokračuje v jednáních o rozšíření obchodní spolupráce při poskytování širokopásmového přístupu k internetu podle inovované nabídky velkoobchodních služeb (tzv. RAO II). Díky novým službám Carrier Broadband Plus a Carrier Broadband Extra budou moci naši velkoobchodní partneři nabídnout svým koncovým zákazníkům od 15. září 2003 rychlejší přístup k internetu, vlastní koncové zařízení (modem) a nebo samoinstalační balíček.

K dnešnímu dni jsou již podepsány smlouvy na nové širokopásmové služby se společnostmi :

V několika zbývajících případech jednání s partnery nadále probíhají.

"Poměrně rychlý postup při uzavírání nových smluv na základě aktualizované nabídky širokopásmových služeb na technologii ADSL s našimi partnery je výsledkem konstruktivních jednání, která probíhají již od počátku srpna, kdy jsme tuto nabídku představili," uvedl Pavel Jiroušek, Chief Wholesale & Regulation Officer Českého Telecomu. "Na základě dosavadních jednáních s našimi partnery věřím, že k 15. září 2003, kdy budou tyto nové služby zavedeny, budeme mít uzavřeny smlouvy s většinou operátorů a poskytovatelů připojení, kteří mají služby na bázi technologie ADSL ve své standardní nabídce."

Český Telecom

Článek ze dne 12. září 2003 - pátek