logo itpoint.cz

Český Telecom zavedl službu identifikace čísla volaného - Clip

V dubnu tohoto roku zavedl Český Telecom službu identifikace čísla volaného (CLIP), která umožňuje zobrazení telefonního čísla příchozího hovoru na displeji telefonního přístroje. V nejbližší době Český Telecom možnosti služby CLIP rozšíří. Ke svému telefonnímu přístroji s displejem si zákazníci budou moci zakoupit přídavné zařízení, tzv. Caller-ID ...

V dubnu tohoto roku zavedl Český Telecom službu identifikace čísla volaného (CLIP), která umožňuje zobrazení telefonního čísla příchozího hovoru na displeji telefonního přístroje.

V nejbližší době Český Telecom možnosti služby CLIP rozšíří. Ke svému telefonnímu přístroji s displejem si zákazníci budou moci zakoupit přídavné zařízení, tzv. Caller-ID. Jeho prostřednictvím nejen zjistí, kdo jim právě volá, ale budou mít také přehled o hovorech zmeškaných. Caller-ID uchová v paměti čísla 80 příchozích a 30 odchozích hovorů, zobrazí datum i čas volání. Další funkcí tohoto zařízení je rovněž telefonní seznam.

CLIP je standardní službou k telefonní lince. Objednat si ji lze pohodlně všemi běžnými způsoby: telefonicky na bezplatné lince Telefonického centra služeb 800 123 456, osobně ve všech značkových prodejnách TELEPOINT a prodejnách TELEPOINT PARTNER nebo on-line.

Zřízení služby CLIP a první dva měsíce jejího užívání jsou zdarma. Během této doby má zákazník možnost si ověřit, zda mu služba vyhovuje. Od třetího měsíce po objednání CLIPu bude služba zpoplatněna částkou 12,80 Kč bez DPH (13,44 Kč s DPH) měsíčně bez ohledu na to, jaký cenový program zákazník využívá.

Český Telecom

dlší info ke CLIPu naleznete také ZDE

Článek ze dne 16. května 2003 - pátek