logo itpoint.cz

ČESMAD Camion Servis znovu využívá veškeré telekomunikační služby od Českého Telecomu

Po zkušenostech s mezinárodním voláním a připojením k internetu od alternativních operátorů využívá ČESMAD Camion Servis opět výhradně služby Českého Telecomu. ČESMAD se tak připojil k řadě dalších zákazníků, kteří dávají přednost především vysoké kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Po zkušenostech s mezinárodním voláním a připojením k internetu od alternativních operátorů využívá ČESMAD Camion Servis opět výhradně služby ČESKÉHO TELECOMU. ČESMAD se tak připojil k řadě dalších zákazníků, kteří dávají přednost především vysoké kvalitě, spolehlivosti a individuálnímu přístupu.

Linky euroISDN 30 a služba INTERNET OnLine FIXED, která zajišťuje pevné připojení do sítě internet, patří mezi nejvýznamnější poskytované služby. V oblasti hlasových služeb dokázal ČESKÝ TELECOM nabídnout řešení, které poskytuje velmi výhodný poměr kvality a ceny pro všechny typy volání.

"Pro tak široké portfolio služeb a servis poskytovaný zákazníkům v takovém množství zahraničních destinací jako má ČESMAD Camion Servis je nalezení optimálního komunikačního řešení velkou výzvou" - uvedl Kamil Čermák, výkonný ředitel pro korporátní klienty ČESKÉHO TELECOMU. "Díky našemu přístupu a výbornému technickému zázemí jsme však schopni vyhovět i řadě velmi náročných požadavků na rychlost a dostupnost," doplnil Kamil Čermák.

"Náš úspěch na trhu je dán především kvalitním a rychlým poskytováním komplexních služeb dopravcům a přepravcům, které neustále rozšiřujeme. V situacích, kdy dochází k řadě operativních změn je spolehlivé komunikační spojení jedním z předpokladů úspěchu," říkají představitelé obchodního vedení firmy ČESMAD Camion Servis.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 9. ledna 2003 - čtvrtek