Check Point představuje novou řadu bezpečnostních hardwarových zařízení Check Point SafeOffice pro menší firmy

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, představil Check Point Safe@Office, novou řadu hardwarových zařízení určených pro zabezpečení Internetu v menších firmách. Zařízení Check Point Safe@Office se snadno ovládají, jsou cenově dostupná a poskytují stejnou úroveň zabezpečení Internetu jako řešení pro velké organizace.

Check Point Software Technologies Ltd., celosvětový lídr v oblasti zabezpečení Internetu, představil Check Point Safe@Office, novou řadu hardwarových zařízení určených pro zabezpečení Internetu v menších firmách. Zařízení Check Point Safe@Office se snadno ovládají, jsou cenově dostupná a poskytují stejnou úroveň zabezpečení Internetu jako řešení pro velké organizace.

"Bezpečnostní ohrožení z Internetu nerozlišují své oběti podle velikosti organizace - menší organizace rychle zjišťují, že jsou ohroženy stejně jako ty velké," upozorňuje Eric Ogden, senior analyst, Yankee Group. "Segment menších organizací požaduje komplexní bezpečnostní řešení s ověřenou technologickou úrovní, které je současně cenově dostupné i velice snadno ovladatelné. Nová řada zařízení Check Point Safe@Office je právě takovým řešením, navíc ještě nabízí volitelné služby jako jsou antivirová ochrana, filtrování obsahu webu nebo aktualizace zabezpečení".

Pokrytí bezpečnostních potřeb menších firem

Menší firmy potřebují udržovat své sítě zabezpečené bez vynakládání množství času, prostředků a lidských zdrojů - nutností pro ně jsou cenová dostupnost, jednoduchost, spolehlivost a ověřená bezpečnostní technologie. Zařízení Check Point Safe@Office jsou proto skutečně "plug and play", přičemž jejich uživatele proti hackerům a jiným ohrožením z Internetu chrání celosvětově nejúspěšnější firewall Check Point s patentovanou technologií Stateful Inspection.

Integrací nové hardwarové platformy s ověřeným softwarovým řešením poskytuje Check Point Safe@Office :

  • Jednoduchou instalaci a používaní - Ochrana soustředěná v malém zařízení jednoduše vkládaném mezi internetovou linku a vlastní síť obsahuje přednastavená bezpečnostní pravidla, čímž se potírá riziko chyb při konfiguraci.

  • Bezpečný vzdálený přístup - Technologie virtuálních privátních sítí (VPN) umožňuje bezpečný vzdálený přístup pro pracovníky v domácnosti, cestující zaměstnance nebo oddělené kanceláře.

  • Zvýšenou spolehlivost sítě - Podpora pro nastavení více poskytovatelů internetového připojení zajišťuje nonstop konektivitu v případě výpadku služby primárního poskytovatele. Pro další zvýšení spolehlivosti podporuje Check Point Safe@Office použití dalšího stejného zařízení jako záložního.

  • Cenovou efektivitu - S cenou od USD 299 umožňují zařízení Check Point Safe@Office zaměstnancům sdílet zabezpečené internetové připojení přes integrovaný 4/5 switch. Rovněž je možné snadno upgradovat nastavení a funkcionality u uživatelských účtů.

  • Volitelné bezpečnostní služby - Automatické a transparentní aktualizace zajišťují bezproblémovou kontinuální ochranu proti novým a rychle se šířícím útokům.

Check Point Safe@Office je dostupný ve čtyřech verzích s výběrem řady různých funkcionalit a úrovní výkonu tak, aby si menší firmy různých velikostí a potřeb mohly vybrat řešení, které jim nejlépe vyhovuje. Check Point Safe@Office může být rovněž vzdáleně spravován poskytovatelem služeb. Produkty Check Point Safe@Office byly vyvinuty společností SofaWare Technologies, dceřinnou společností společnosti Check Point, a jsou založeny na produktu Check Point VPN-1/FireWall-1, který je celosvětově nejrozšířenějším produktem svého druhu.

"Check Point Safe@Office byl speciálně vyvinutý pro pokrytí reálných požadavků na zabezpečení zaneprázdněného zákazníka ze segmentu menších firem - jde tak o řešení koncentrované do jedné malé krabičky, velmi snadno ovladatelné a neoddiskutovatelně bezpečné," prohlásil Gil Shwed, předseda představenstva a CEO, Check Point Software Technologies. "Ať již jsou naše nová zařízení Check Point Safe@Office spravována samostatně nebo přes poskytovatele služeb, poskytují menším firmám prostor pro plné využití výhod Internetu bez starostí o bezpečnost."

Check Point Safe@Office je již dostupný s cenou od USD 299.

Check Point

Článek ze dne 15. října 2003 - středa

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...